Opinie klientów o Góry Przeklęte i Jezioro Koman

5.9 /6
18 
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dorota, ---

Cudna, wspaniała wycieczka z przygodami. Widoki zapierające dech w piersiach. Rejs łodziami motorowymi po cudnym jeziorze wśród majestatycznych gór i oczywiście dojazd w to miejsce z dużym dodatkiem adrenaliny. Kręte wąskie ulice z "milionem" serpentyn nad stromymi urwiskami. Na miejscu górska, rwąca, lodowata rzeka, kamienista plaża z kilkoma leżakami i dobre jedzonko w lokalnej restauracji. Niezapomniane przeżycie. Polecam, mimo że trzeba naprawdę daleko jechać.

6.0/6

Piotr, Warszawa

jedzie się dość długo, ale warto. Piękne górskie widoki, wspaniałe jezioro położone wśród gór. Rejs ponad godzinny.

6.0/6

Ewa Agnieszka, Lubin

Godna polecenia. Góry Przeklęte robią wrażenie. Wszystko super zorganizowane. Niewątpliwą atrakcją jest rejs łodzią po Jeziorze Koman oraz droga autokarem przez góry.

6.0/6

Halina, Dziekaństwo

Możliwość spotkania się z dziką przyrodą, piękne jezioro wprawdzie sztuczny zalew, widoki zapierające dech w piersiach... pyszne pstrągi..kierowca autobusu to mistrz jazdy po górskich drogach