Opinie klientów o Sataya - rejs w poszukiwaniu delfinów

6.0 /6
opinii
Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Kamil Mateusz, Kraków

Jadąc spodziewałem się, że zobaczymy może pojedyncze delfiny, a było ich naście jak nie dziesiąt. Które pływały do okoła i pod nami, snurkując robi to niesamowite wrażenie

6.0/6

Tomasz, Lodz

Bardzo udana wycieczka. Dosyć długi rejs, ale warto było przetrzymać dosyć wysokie fale, by znaleźć miejsce, gdzie żyją delfiny. Udało się spotkać całkiem pokaźne stado :)

6.0/6

Jolanta Beata, Kraków

Deliny towarzyszyły nam właściwie od początku wycieczki. Ta wycieczka spełniła moje marzenie. Zawsze chciałam popływać z delinami i to mi się udało! Były tak blisko ze niemalże można ich było dotknąć. Pływały między nami, wynurzały się jakby zapraszały do zabawy. To cudowne doświadczenie. Rafa również piękna. Polecam!

6.0/6

Natalia, Bydgoszcz

Moja wycieczka do Sataya w poszukiwaniu delfinów była po prostu niesamowita i zdecydowanie zasługuje na maksymalną ocenę. Choć droga tam była dość długa – około 2 godziny jazdy autobusem, a potem jeszcze 2 godziny rejsu – każda minuta spędzona w drodze okazała się tego warta, kiedy tylko znaleźliśmy się w wodzie obok stada ponad 20 delfinów. Możliwość pływania tak blisko tych fascynujących stworzeń była niewiarygodnym przeżyciem. Obsługa na pokładzie była profesjonalna i bardzo pomocna, dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. W przypadku jakichkolwiek problemów, np. z chorobą morską, oferowali wsparcie i nawet leki. Plus za to, że maska i płetwy były wliczone w cenę, a za dodatkową opłatą można było wypożyczyć piankę do nurkowania, co było bardzo przydatne. Podczas wycieczki mieliśmy dwa wejścia do morza – jedno z szansą na pływanie z delfinami, a drugie, aby podziwiać niesamowitą rafę koralową. Oba doświadczenia były wyjątkowe i sprawiły, że dzień ten był naprawdę niezapomniany. Całość organizacji i przebiegu wycieczki stała na bardzo wysokim poziomie, co czyni ją absolutnie godną polecenia każdemu, kto marzy o spotkaniu z delfinami w ich naturalnym środowisku.