Opinie klientów o Śladami Zaginionej cywilizacji oraz stary Heraklion

5.5 /6
41 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Toruń

Warto skorzystać z tej wycieczki. Wizyta w ruinach i muzeum archeologicznym dla kogoś kto lubił historię starożytna lub mitologię zrobi wrażenie. Dla kogoś kto nie jest zainteresowany historią wyjazd do Heraklionu może być okazją do zakupów. Wycieczka była bardzo udana również ze względu na osobę Pani Przewodnik - Pani Edyty. Bardzo sympatyczna Osoba, z ogromną wiedzą, pasją i kulturą

6.0/6

Marta, Wrocław

Świetna Pani przewodnik, bardzo kompetentna i znająca odpowiedź na każde pytanie. W maju pogoda idealna na zwiedzanie, nie było aż tak dużo ludzi.

6.0/6

MONIKA, WARSZAWA

Super wycieczka, przewodniczka z super wielką wiedzą, bardzo ciekawie opowiadała i odpowiadała na każde pytanie Polecam wycieczka na 6⭐⭐⭐⭐⭐⭐

6.0/6

Tomasz, Łódź

Wart zobaczenia Pałac w Knossos i muzeum w Heraklionie. Miałem wyobrażenie czegoś mniejszego niż w rzeczywistości. Bardzo ciekawa relacja przewodnika.