Opinie klientów o Barcelona z Park Güell

5.1 /6
90 
opinii
Atrakcyjność programu
4.9
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Irmina, Kielce 27.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Barcelony reklamować nie trzeba, natomiast na wyróżnienie zasługuje świetna praca pani Oli, która zadbała o nadzą wygodę, bardzo ciekawie opowiadała o oglądanych zabytkach i na pewno niejedną osobę zaraziła wielką sympatią do Katalonii.

6.0/6

Anna, Kraków 10.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Bogaty program dopasowany do aktualnych możliwości zwiedzania miasta: Sagrada Familia, wzgórze Montjuic, Las Ramblas i Park Guell. Pan Rafał z ogromną wiedzą o mieście.

6.0/6

Malgorzata Jolanta, Radom 13.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Wycieczka bardzo udana trochę mało czasu na zobaczenie wszystkigo ale pilotka odwiozła nas po najciekawszych miejscach Pani z ogromną wiedzą o Barcelonie zaczęła od historii Hiszpanii i Barcelony aż do czasów współczesnych ,opowiadała bardzo ciekawie przez cały czas wycieczki.Plusem było to że chodząc po mieście mieliśmy zestawy słuchawkowe więc wszystko było słychać.Jedyny minus to korki i problemy z przejechaniem przez miasto

6.0/6

Łukasz, Jedlińsk 09.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Wycieczka "Magiczna Barcelona" zachwyciła świetnym programem: odwiedziliśmy Gaudiego, spacerowaliśmy Ramblą i odkrywaliśmy tajemnice Gotyku. Pilot wycieczki świetnie opowiadał, dbając o każdy detal i zapewniając fascynującą atmosferę. To był magiczny dzień pełen niezapomnianych wrażeń!