Opinie klientów o Jeep safari - Park Narodowy Souss Massa

5.4 /6
45 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MAŁGORZATA AGNIESZKA, WARSZAWA

Super wycieczka, zdecydowanie lepszy pomysł niż jeżdżenie autokarem. Ciekawy pobyt na pustyni oraz przejazd w trudnych warunach

6.0/6

Zofia, Warszawa

Jeep safari po południowym Maroko to niezapomniane przeżycie! Początkowo jazda nie jest zbyt ekscytująca - ale warto było chwilę poczekać. Pierwszy postój był w wytwórni ceramiki. Można tu było zobaczyć jak robi się marokańskie "tadżiny", ozdoby, garnki itd. Piękne kolorowe miejsce. Potem zatrzymaliśmy się na plantacji bananowców - tutaj nie było wiele do zobaczenia, ale można było skosztować malutkie pyszne banany. Za to na kolejnym postoju można było przejechać się na wielbłądzie. Super zabawa. Małe wielbłądy chodziły sobie wolno i w ogóle nie bały się ludzi. Wszyscy robili sobie z nimi mnóstwo zdjęć. Następnie jechaliśmy u podnóża gór Antyatlasu. Podczas postoju można było podziwiać imponującą zaporę wodną Youssef’a Ben Tachfina. Niezwykłe miejsce. Ale największe wrażenie zrobiła na mnie niezwykła rybacka wioska z domami wykutymi w skałach. Byliśmy tam w styczniu 2024 - niestety 2 tygodnie wcześniej rybacy zostali wygnani z wioski, a ich domki zniszczone. W przyszłości ma tam postać kurort. Bardzo smutny widok - puste domki w skałach, tylko czasem porozwalane resztki sprzętów domowych, drzwi itd. Byliśmy też w autentycznej berberyjskiej gospodzie, gdzie skosztowaliśmy lokalnych dań, przygotowanych przez „berberyjską mamuśkę”. A zwieńczeniem wyprawy był ekscytujący przejazd trasą rajdu Paryż-Dakar wzdłuż Atlantyku. Niezapomniane wrażenie.

6.0/6

Grzegorz, Ruda Śląska

Wrażenia niesamowite, pobyt w restauracji udany, zupełnie inna wycieczka. wioska rybacka to widok, którego chyba się nie zapomni, stare domki o ile tak można nazwać zbite deskami coś, tama oraz zdjęcia z wielbłądami . Wycieczka godna polecenia

6.0/6

Joanna, Rzeszów

widzieliśmy flamingi (białe) i przeprowadzane stado wielbłądów :) wizyta w fabryce ceramilki(nie wiem czy mozna tak to nazwać :P), plantacja bananów - szkoda, bo zeszłoroczna susza dała jej mocno popalic :( niesamowita zapora, kolejno przejechalismy na przepiękne wybrzeże + kawałeczek trasy paryz-dakar :) przejażdzka na wielbłądzie, obiad marokański z deserem - super zorganizowane pół dnia :)