Opinie klientów o Kanion Sapadere jeep safari

5.8 /6
10 
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Michał, Kraków

Lokalna grupa Sherlock Holmes - super organizacja! Ponownie super przejazd jeepami w górskiej scenerii, obiad na trasie, Kanion Sapadere który jest na samym końcu robi wrażenie.

6.0/6

ANNA, GLIWICE

Bardzo wszystkim polecam. Niesamowite wrażenia. Organizacja na 5 z plusem. Przepyszny obiad, świetny przewodnik. I co najważniejsze w porównaniu z „konkurencją” cala wycieczka odbywa się jeepami z super kierowcą nie jeepobusami które u innych biur wyglądały kiepsko. Super wrażenia. Warto na 100%

6.0/6

Dawid, Gdańsk

Przejażdżka jeepami była frajdą dla wszystkich, nawet dla dzieci :). Pan pilot bardzo fajny. Widoki w górach warte zobaczenia, kanion również. Bardzo polecamy :).

6.0/6

Jadwiga, SKARŻYSKO-KAMIENNA

Bardzo ciekawa, relaksująca wycieczka. Przejażdżka terenowymi Jeepami ułatwiała upajanie się pięknymi widokami Gór Taurus .Sam wąwóz doskonale przygotowany do eksploracji nawet w sandałach.