Opinie klientów o Starożytne Side

5.4 /6
34 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka, Rekowo

Bardzo fajnie zorganizowana wycieczka . Pracownik Rainbow o wszystkim poinformował polecam Zwiedzanie kilku miejsc , czas dla siebie , możliwość spróbowania lokalnych produktów na bazarku . Fajne i dobrze zaopatrzone skry z odzieżą

6.0/6

Mateusz, Zaczernie

Szybka miła wycieczka popołudniowa. Ciekawe rzeczy do zobaczenia. Troszkę kultury z miłą wizyta na bazarze. Godna polecenia.

6.0/6

Bogdan, Łódź

OKI.BAZAR NA KTÓRYM ŁATWO SIĘ ZGUBIĆ ALE NA SZCZĘSĆIE DOSTALIŚMY MAOKĘ Z POMOCY KTOREJ ZNALEŚMIŚY SIĘ NA MIEJSCU ZBIÓRKI.REWELACJA.BARDZO CIEKAWA WYCIECZKA .POZNALIŚMY WIELE ASPEKTÓW DOTYCZĄCYCH TURCJI I JEJ .

6.0/6

Jan Korneliusz, Chotomów

Wycieczka ciekawa. Meczet wspaniały. Udane ciekawe zakupy na bazarku. Side bardzo mi się podobało. Może kiedyś pojadę do Side na wypoczynek