Włochy - Rzym i Toskania

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.1 /6 ( 70 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Włochy - Rzym i Toskania - 8 lub 15 dni • Rzym i Watykan • Rezerwacja do Muzeów Watykańskich • Florencja - malownicza stolica Toskanii • toskańskie perełki - Siena, Piza, San Giminiano • antyczne Pompeje • Monte Cassino • dla chętnych dodatkowy tydzień pobytu w Kalabrii

Terminy i ceny wycieczki 17

3 257 zł
( za osobę / 9 dni )
4 191 zł
( za osobę / 9 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 04.06.2017

Kalkuluj cenę / Zamów

Hotele podczas wypoczynku 6

5.2 /6 (38 opinii )
San Domenico
Włochy, Soverato
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

5 /6 (19 opinii )
Rada Siri
Włochy, Montepaone Lido
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+550 zł / za osobę 7 dni

Hotel Club Esse Sunbeach
Włochy, Lido Squillace
Śniadania, obiady i kolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+810 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.R.pl/rozklady. Przylot do Lamezia di Terme, spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu w ok. Cosenza, nocleg. (Trasa ok. 120 km).

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Pompejów - miasta, które do tej pory żyje w cieniu złowrogiego Wezuwiusza. Wulkan z jednej strony przyczynił się do jego zniszczenia w 79 r. n.e., z drugiej jednak strony popiół wulkaniczny, który zasypał Pompeje doskonale zakonserwował budowle i przedmioty, co sprawia, że rzymski układ miasta przetrwał do dzisiejszych czasów. Będzie także okazja do podziwiania panoramy Wezuwiusza. Możliwość realizacji wycieczki lokalnej do Neapolu (płatna dodatkowo). Przejazd na nocleg do hotelu w ok. Rzymu. (Trasa ok. 500 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/ *** klasy turystycznej, położone w miastach satelickich (30-65 km do centrum), na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami. 7 rozpoczętych dób hotelowych: Lamezia di Terme/ Cosenza (2), Rzym/ Fiuggi (2), Florencja/ Montecatini Terme (1), Chianciano Terme (2).
Do dyspozycji gości
recepcja, restauracja lub bar.
Pokoje
skromnie urządzone 2 i 3-osobowe z łazienkami.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych), przejazdy klimatyzowanym autokarem, 7 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (5), opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas pobytu, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (metro w Rzymie), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 200 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 5 EUR (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: obiad w tradycyjnej włoskiej trattorii ok. 30 EUR, degustacja toskańskich produktów regionalnych ok. 20 EUR, Neapol ok. 10 EUR (wycieczka odbywa się przy znacznej liczbie chętnych).
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2016 r. i mogą ulec zmianie.
Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej.
- nauczycieli z kartą nauczycielską - bilet ulgowy (dotyczy wykopalisk w Pompejach oraz Caserty).- niepełnosprawnych - bilety ulgowe/ bezpłatne za okazaniem legitymacji ze stopniem inwalidztwa.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.1/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/wlochy-rzym-i-toskania/zakwaterowanie-wtt-lato
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.1 Ocena ogólna tej wycieczki
5.5
Program wycieczki
5.2
Pilot
5.5
Transport
3.6
Zakwaterowanie
3.1
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.