Napa Tsokkos Hotel

Kategoria lokalna: ***
Lokalizacja Cypr południowy
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Cypr Larnaka wypoczynek
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.3 /6 ( 2 opinii ) Rabat na hotele premium - LATO 2020
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Idealny wybór dla rodzin i par szukających wypoczynku w bliskim sąsiedztwie centrum kurortu. Przytulny, niewielki hotel z przyjazną obsługą i dobrym serwisem będzie świetnym miejscem do relaksu po pełnych atrakcji chwilach spędzonych w najbardziej rozrywkowej miejscowości na Cyprze - Ayia Napa .

Terminy i ceny wycieczki 25

Kalkuluj cenę

Informacje dodatkowe

Położenie
Kameralny hotel należący do znanej, lubianej i jednej z największych na Cyprze, lokalnej sieci hotelowej Tsokkos. Ulokowany w samym sercu popularnej miejscowości Ayia Napa z licznymi dyskotekami, restauracjami, barami i sklepikami. Odległość od lotniska w Larnace ok. 43 km.
Plaża
Hotel położony ok. 500 m od publicznej, pięknej piaszczystej plaży. Serwis plażowy (leżaki i parasole) dodatkowo płatne.
Do dyspozycji gości
Trzypiętrowy, niewielki hotel odnowiony w 2017 r. W hotelu: 24h recepcja, lobby, winda, room service (w godzinach 07:00-23:00; płatny), prostokątny basen (głębokość 140 cm) i brodzik dla dzieci (głębokość 50 cm). Leżaki i parasole przy basenie bezpłatne, dostępne również ręczniki plażowe (wymagany depozyt). Ponadto do dyspozycji gości restauracja serwująca urozmaicone dania kuchni międzynarodowej, w formie bufetu oraz 2 bary (w lobby i przy basenie).
Wyżywienie
Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu w restauracji głównej serwującej wybór dań kuchni międzynarodowej i cypryjskiej. Napoje podczas posiłków serwowane są przez obsługę restauracji (dodatkowo płatne). Istnieje możliwość dopłaty do opcji All inclusive obejmującej: śniadania, obiady i kolacje, przekąski między posiłkami, lody oraz lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godzinach 10:00 – 24:00.
Program sportowy i animacyjny
W hotelu prowadzone są animacje. Goście mogą korzystać z prostokątnego basenu ze słodką wodą (głębokość 140 cm) i oświetlonego kortu tenisowego (za dodatkowa opłatą). Dla najmłodszych: brodzik (głębokość 50 cm).
Internet
Dostęp do Wi Fi (płatny).
Opinie klientów
Klienci oceniają ten hotel na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/cypr-larnaka-wypoczynek/napa-tsokkos-hotel
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
CYPR - informacje ogólne

Waluta
EUR - Euro. Można powszechnie płacić kartami kredytowymi. W miejscowościach turystycznych dostępne są liczne kantory wymiany walut (także w hotelach) oraz bankomaty.

Napiwki
Ogólnie przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków, zwłaszcza kierowcom i przewodnikom podczas lokalnych wycieczek, a także pracownikom hoteli i restauracji. Zdarza się, iż napiwek został dodany do rachunku w restauracji.

Wiza
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Cypryjskiej do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty. Przed wyjazdem z Polski należy upewnić się, czy dokument jest ważny, w dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości (szczególną uwagę należy zwrócić na aktualność zdjęcia).

Czas
+ 1 godzina w stosunku do czasu polskiego.

Orientacyjne ceny
Woda mineralna 1,5 l - ok. 1 EUR, Coca Cola 0,5 l - ok. 1 EUR, kawa ok. 2 EUR, piwo w barze od ok. 3 EUR, kolacja w restauracji ok. 15-20 EUR.

Poczta
Znaczek na list lub pocztówkę do Polski kosztuje 0,55 EUR, pocztówka od 0,30 EUR. Warto zaznaczyć, że urzędy państwowe, w tym poczta, czynne są jedynie do 12:30.

Elektryczność
Napięcie 230 V, gniazdka tzw. Angielskie, należy zabrać ze sobą adapter (dostępne są również w okolicznych sklepach, cena ok. 3 EUR).

Telefony
Telefony komórkowe działają bez problemu na większości terytorium Cypru. Szczegóły kosztów połączeń na terenie Cypru prosimy sprawdzić u swojego operatora komórkowego przed wyjazdem.

W regionie
Larnaka
Jest to ważny ośrodek turystyczny oraz port, będący jedną z najchętniej wybieranych miejscowości wypoczynkowych na wyspie. Przyciąga turystów z całego świata znakomitymi hotelami, szerokim wyborem restauracji i tawern oraz malowniczą, szeroką plażą z towarzyszącą jej promenadą. W mieście znajdują się ważne zabytki, podkreślające wielowiekową historię tego regionu: pozostałości po starożytnym Kition, będącym greckim państwem-miastem, cerkiew św. Łazarza z XI w., pochodzący z XVI w. fort turecki oraz meczet Hala Sultan, będący jedną z najważniejszych świątyni islamu. W niedalekiej odległości od miasta znajduje się słone jezioro, gdzie w okresie zimy i wiosny schronienie znajduje się wiele gatunków ptaków, m.in. flamingi.
Protaras
Niewielka miejscowość turystyczna położona we wschodniej części wyspy, około 60 km od Larnaki. Protaras znane jest ze swoich szerokich plaży pokrytych złotym piaskiem, zwłaszcza z słynnych Fig Tree Bay czy Flamingo, posiadających tzw. "błękitną flagę". Plaże na Cyprze są ogólnie dostępne, a serwis plażowy dodatkowo płatny. Centralną częścią miejscowości jest promenada skupiająca liczne restauracje, bary i kawiarnie - to tutaj toczy się życie nocne turystów.
Ayia Napa
Jeden z najbardziej znanych na wyspie kurortów turystycznych, będący dawniej niewielką osadą rybacką. Położony około 40 km na wschód od Larnaki, rozciąga się na kilkanaście kilometrów wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Ayia Napa przyciąga turystów pięknymi, piaszczystymi plażami, w tym najbardziej znaną - Nissi Beach oraz bujnym życiem nocnym. Centrum miejscowości to niezliczone kluby, dyskoteki, restauracje i bary, które przybywającym tu turystom nie pozwalają się nudzić! W Ayia Napie znajduje się także jeden z największych w całej Europie parków wodnych - WaterWorld, wyglądem nawiązujący do mitologii greckiej, a w niewielkiej odległości od miasta położony jest malowniczy park naturalny Cape Greco.
Wyloty z: Warszawy i Katowic. Zbiórka na 2 godziny przed planowanym wylotem przy stanowiskach Rainbow na lotnisku.
Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny na Cyprze trwa od połowy czerwca do końca sierpnia.

Dodaj opinię

5.3

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Cyprze! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon