Opinie klientów o Rejs na styku mórz – Sazan i Półwysep Karaburun

4.4 /6
13 
opinii
Atrakcyjność programu
4.8
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dominik, Zwoleń

Niesamowita wycieczka dla osób które chcą się zrelaksować, a zarazem pozwiedzać. Rejs statkiem po morzu na półwysep Karaburum, na którym mieliśmy plażę tylko dla siebie to niesamowite. Woda tak przezroczysta, że widać było rybki, meduzy, a nawet ośmiornice! Przepiękny czas by móc zjednoczyć się z naturą., zapomnieć o wszystkich problemach. Wyspa Sazan, która była drugim punktem wycieczki zachwyciła nas swoimi opuszczonymi budowlami, a także ogromną ilością bunkrów. Myślę, że każdy powinien zobaczyć i wczuć się w klimat który tam panuje.

6.0/6

Jadwiga, Kraków

Super wycieczka. Rejs na półwysep i plażowanie w lazurowym morzu na kamienistej plaży. Rewelacja. Tajemnicza wyspa i piękny widok na morze. Polecam

6.0/6

Daniel, Poręba

Bardzo fajna wycieczka, przepiękne widoki, super plaże, bardzo dobry przewodnik. Mimo bardzo dużych fal - niezapomniane wrażenia.

6.0/6

AGATA, PIEKARY SLASKIE

Warto zobaczyć Vlore z innej perspektywy. Wycieczka była świetnie zorganizowana. Plaże zarówno na półwyspie, jak i wyspie bajkowe. Rejs gwarantuje relaks, piękne widoki i dla chętnych dodatkowe atrakcje. Osoby, które nie chciały wydawać dodatkowo pieniędzy np. na leżak spokojnie mogły się wyłożyć na ręczniku pod drzewkiem a środki przeznaczyć na pyszną kawę.