Opinie klientów o Rejs na styku mórz – Sazan i Półwysep Karaburun

4.8 /6
26 
opinii
Atrakcyjność programu
4.9
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Damian, Piszczac 12.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Część z naszej grupy wybrała się na tę wycieczkę i sobie chwalili. Najmłodszy uczestnik jedynie był rozczarowany bunkrami, liczył na więcej :)

5.0/6

BARBARA, Bydgoszcz 07.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wycieczka bardzo udana ,widoki woda cos pięknego :) Na wyspie można napić się kawy poleżeć na leżaku (leżaki płatne ) Dodatkowo płatny przejazd motorówka do groty

5.0/6

Joanna, --- 04.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Rejs trwał łącznie 8h, towarzyszyły mu przepiękne widoki. Na statku brak wyznaczonej strefy dla palących. Plaża na półwyspie Karaburun ładna, bardzo kamienista. Leżaki na plaży przy której mieliśmy 2h wypoczynek dodatkowo płatne o czym nie zostaliśmy wcześniej powiadomieni. Wykupiona dodatkowo usługa speed boat do jaskini była pełna wrażeń, uwzględniała możliwość pływania w jaskini co było dużym plusem. Osobiście uważam, że za dużo osób płynęło jedną motorówką - było bardzo ciasno, część musiała stać, powinni nas rozdzielić na dwie motorówki. Na wyspie Sazan polecam spacer z przewodnikiem - możliwość zwiedzenia dawnej szkoły, piękne widoki.

5.0/6

ANNA ELŻBIETA, ZABRZE 05.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka byłaby super gdyby pogoda dopisała.Najpierw dopłynęliśmy statkiem do wyspy militarnej Sezan jednak ze wglądu na opóźnienie było tylko 30 min pobytu i zwiedzania bunkrów.Następnie popłynęliśmy na Półwysep Karaburun na którym można było wypocząć i wykapać się w krystalicznie czystej wodzie.