Opinie klientów o Nefretari - rejs łodzią ze szklanym dnem - z obiadem

5.4 /6
24 
opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

ADAM KRZYSZTOF, GDYNIA

Piękna i zadbana łódź.Widoki przez szklane dno To coś pięknego .Obiad który podali był bardzo dobry.

5.0/6

Agata, Jarosław

Świetny rejs na bardzo ładnym statku, gdzie serwowane jest bardzo dobre jedzenie i napoje. Szklane dno statku daje możliwość zobaczenia piękna rady koralowej i jej przeróżnych mieszkańców.

5.0/6

Marzena Karolina, Warszawa

Ciekawy statek turystyczny ze szklanym dnem. Obserwacja rybek, żółwi, podziwianie rafy. Przygotowane stroje dla turystów Ramzesa i Nefretari- możliwość zamówienia zdjęć. Obiad w cenie wycieczki. Obsługa statku bez empatii, skupiona na sobie i szukająca łatwego zysku bez wysiłku. Po rejsie chwila na zakupy w Port Ghalib w wybranych przez pilota sklepach. Na bulwarze polska restauracja.

5.0/6

WIESLAW, Reda

Dla nie umiejących pływać a chcących poznać to co pod lustrem wody. Statek ze szklanymi dużymi oknami w dnie umożliwiającymi obserwację dna z wieloma kolorowymi rybkami a jak kto ma szczęście to i żółwia i krowę morską zobaczy.