Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Isla Grande - Wyspy Różańcowe

4.8/6 (10 opinii)
4.8/6
10 opinii
Atrakcyjność programu
4.1
Pilot
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 6.0/6

    Wycieczka na Isla Grande była absolutnie fantastyczna! Już sama podróż łodzią motorową dostarczyła wielu emocji, a widoki, które się pojawiały, zapierały dech w piersiach. Z łodzi mogliśmy podziwiać wysokie budynki, które przypominały te w Stanach Zjednoczonych. Na wyspie odkryliśmy malownicze plaże z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą, które wyglądały jak z bajki. Wszystko było świetnie zorganizowane przez biuro podróży Rainbow, a przez cały czas towarzyszył nam polski opiekun, co dawało nam poczucie bezpieczeństwa. Mieliśmy również okazję spróbować lokalnych specjałów, a obiad na wyspie był po prostu pyszny. Snorkeling w okolicznych wodach był niesamowity, ponieważ mogliśmy zobaczyć piękne rafy koralowe, a rejs dookoła wyspy pozwolił nam podziwiać jej piękno z innej perspektywy. To miejsce to prawdziwy raj dla miłośników natury i relaksu, a dla nas była to wymarzona podróż poślubna. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka niezapomnianych wrażeń! Jak na takie wakacje to tylko z Królem Egzotyki Rainbow !!!

    PAWEŁ, Tczew

    13/15 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    Bardzo przyjemny czas na relaks. Piękna plaza i rafy koralowe. My akurat mieliśmy to po programie objazdowym wuec duży plus

    Renata, Elbląg

    6/9 uznało opinię za pomocną

  • 5.5/6

    Wyspy Różańcowe w jeden dzień to wyzwanie.Łódź płynie dość szybko wokół wysp i dopływa do Półwyspu z plażą Sabai ( w programie podana była wyspa Majagua, a nikt nie uprzedził o zmianie wyspy).Nie ma co liczyć na rafę koralową obok Sabai, bo trzeba na nią popłyną dalej, ale rosną na niej urocze drzewka, biały piasek, ciepła woda i spokój bez tłumów.Polecam, choć cena mogłaby być niższa.

    Kamilla, Warszawa

    9/11 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    Wycieczka super, zwłaszcza rejs po wysokich falach speed boat. Atrakcje niesamowite, wyspa piękna, można zrobić ładne zdjęcia :)Możliwość snorkelingu, dodatkowo rejs łodzią wokół wyspy.Polecam.

    Renata, SYCÓW

    1/2 uznało opinię za pomocną