Opinie klientów o Nocne jeep safari - góra Chimery i płonące kamienie

4.3 /6
opinie
Atrakcyjność programu
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika, Opole

Podróż jeepami była świetna, dobrze zorganizowana. Warto wziąć bluzę i wygodne buty. W pierwszej części odwiedza się żwirową plaże i stanowisko archeologiczne. W chwili szczęścia i odpowiedniego terminu można zobaczyć stanowiska lęgowe żółwi. Wyjście na górę trwa ok 30 minut. Wspinaczka warta jest widoków i "ognistego" widowiska. Całość kończy się kolacją w urokliwej restauracji z pysznym jedzeniem. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Brak tutaj jest opieki polskiego pilota ale nawet przy niedużej znajomości języka angielskiego można doskonale się porozumieć.

6.0/6

Anna, WARSZAWA

Cudowna wycieczka. Góra Chimery bardzo spektakularna. Warto zabrać ze sobą dużo wody, bo podejście ma kilometr pod górę. Na koniec kolacja w cudownej klimatycznej restauracji znajdującej się na pomostach na rzece.

3.0/6

Sławomir, Warszawa

Jeepami po asfalcie zamiast po parku.dobrze mieć latarkę wejście w ciemnościach. Kolacja w kaczej zagrodzie. Nieciekawy zapach.

2.0/6

Łukasz, Gliwice

Niestety, wycieczka warta skasowania z oferty. Mało czasu, zimno podczas jazdy jeepem - który jedzie głównie po autostradzie bez zasłonietych boków. Na miejscu dostajemy 40 minut na szukanie żółwi, których nie było lub zwiedzenie riun, do których idzie się po piasku przez 15 minut i powrót również 15 minut - więc nie ma czasu na zwiedzanie czegokolwiek. Ciekawa natomiast była kolacja na wodzie, ale też bez większych fajerwerków. By zobaczyć płonące skały należy szybko wspinać się po górze około 1 km w ciemności i na szczycie jest czas na 10 minut odpoczynku.