SEZON 2017/2018

Europa i Orient

  • Zaliczka tylko 25%
  • + 2% rabatu dla posiadaczy karty stałego klienta
Sprawdź ofertę Szczegóły promocji >

RABAT DO

37%

Gran Canaria
Gran Canaria
od 2 000 zł

NOWOŚĆ

Teneryfa
Teneryfa
od 1 514 zł
Fuerteventura
Fuerteventura
od 1 851 zł
Lanzarote
Lanzarote
od 1 649 zł
Cypr
Cypr
od 1 833 zł
Egipt
Egipt
od 1 568 zł
Maroko
Maroko
od 2 372 zł

Gran Canaria

Turystyczny raj

Czaruje nie tylko niezwykłymi wulkanicznymi krajobrazami, ale także niecodziennie pięknymi plażami. Aktywny wypoczynek - surfing, snorkeling, żeglarstwo, trekking, golf, a może błogi odpoczynek nad brzegiem oceanu? Tu wszystko jest możliwe.

Teneryfa

Kanaryjski eden

Na Teneryfie lato trwa przez cały rok. Zachwycą Cię tu nie tylko zjawiskowe plaże, ale też urzekające górzyste krajobrazy, pocięte licznymi wąwozami i dolinami. Podróżuj po malowniczych miasteczkach albo na szczyt wulkanu Pico del Teide. Teneryfa jest na tyle duża i zróżnicowana, by każdego dnia oczarować Cię czyś innym.

Fuerteventura

Bezkresna plaża

Wybrzeża Fuerteventury to przede wszystkim delikatny złoty piasek na rajskich plażach oraz lazurowe wody oceanu. Doświadczysz tu też spektakularnych zachodów Słońca, pysznej, opartej na kozich produktach kuchni oraz ciepłego, afrykańskiego klimatu. Koniecznie musisz spróbować tutejszego specjału - koziego sera majorero. I choć Fuerteventura na pierwszy rzut oka wydaje się nieco surowa i dzika, to niewątpliwie oczaruje Cię swoim niepowtarzalnym charakterem.

Lanzarote

Piękno natury

Lanzarote wyróżniają wulkaniczne krajobrazy, czarne i białe plaże, pustynie i liczne jaskinie. Wyspa swój aktualny wygląd zawdzięcza nie tylko przyrodzie, ale także artyście-architektowi, Cesarowi Manrique. Zgodnie z jego założeniami, Lanzarote stała się wyspą szanującą naturę. Bielone domy z kolorowymi framugami, winnice na wulkanicznych glebach, zieleń flory i czarna ziemia – połączone w jedną całość robią wyjątkowe wrażenie.

Cypr

Królestwo kotów

Cypr zjedna sobie zarówno miłośników pięknych plaż, wspaniałych zabytków starożytności, jak i osoby, które lubią aktywnie spędzać urlop. Cypr najbardziej przypadnie do gustu amatorom dobrej kuchni, wspaniałych win oraz oczywiście miłośnikom kotów – dla nich szczególną atrakcją będzie na pewno Monastyr Św. Mikołaja od Kotów, gdzie kilka zakonnic opiekuje się niezliczoną ilością tych dostojnych czworonogów.

Egipt

Skarb starożytności

Egiptu to przede wszystkim bogactwo zabytków starożytności – piramidy, posągi i strzegące wszystkiego Sfinksy. Jest tu także wiele sposobów na aktywny wypoczynek – wycieczki quadami, przejażdżki na wielbłądach, nurkowanie u wybrzeży Morza Czerwonego, rejs po Nilu czy wyprawa do zagubionych oaz albo w góry półwyspu Synaj. Niezapomniana przygoda i udany urlop w jednym gwarantowane.

Maroko

Kolory orientu

Maroko przyciąga i kusi nieodległą egzotyką. Fascynują tu barwne targi w Marrakeszu, magia smaków i zapachów marokańskiej kuchni, ale też piękne plaże, majestatyczne szczyty górskie Atlasu oraz arabskie i berberyjskie miasta. Maroko jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy chcą poczuć prawdziwy smak orientu, a jednocześnie dobrze wypocząć.

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.