Opinie klientów o Magawish Swiss Inn Resort

4.0 /6
13 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
4.1
Plaża
5.3
Pokój
2.8
Położenie i okolica
4.5
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
3.4
Wyżywienie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Bartosz, Pietrzak 05.08.2014

Dostateczna

OK

3.5/6

Marek, Stara Iwiczna 25.08.2014

Magawish w maju 2014

Pobyt O.K, ale biuro podróży nie zapewnia pobytu do godziny wylotu ( w tym przypadku wylot był o północy), tylko o 12:00 trzeba opuścić pokój i bez obiadu i kolacji pałętać się po terenie hotelu, lub też za 40 USD wykupić sobie w recepcji przedłużenie pobytu, ale też tylko do godziny 18-tej. A przecież biuro mogłoby obligatoryjnie doliczyć przedłużenie do ceny wycieczki i byłoby dużo milej. Rezydent w tym przypadku nie pomoże, trzeba liczyć na siebie.

2.0/6

Tomasz, Wojciechowski 07.07.2014

Polecam dla lubiących drinki wodne serwowane prze dziadka.

Bungalowy kategorii 2 max. Jedzenie na 3+, obsługa podczas ramadanu - tragedia.

2.0/6

Jarosław 22.07.2014

A miało być tak pięknie.

Niestety Hotel nie odpowiada 4* które reklamowane są w ofercie. Pokoje poniżej krytyki (szczegółowy opis tych w których nas kwaterowano poniżej) Pomieszczenie stołówki, to obraz którego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. Mocno podniszczone krzesła i poduszki znajdujące się na nich. Brudne filiżanki do kawy oraz szklanki do napojów. Obsługa jadalni, która zbiera brudne naczynia podjeżdża do stolików, pchając przed sobą brudne, obdarte z farby i pordzewiałe wózki, do których wrzucane są, przy konsumujących, resztki jedzenia. Stare, podarte materace na łózkach plażowych przy plaży i basenach
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem