< WSTECZ
R.pl > Blog > Atrakcje na świecie > Wycieczki lokalne w Kenii. Nasze propozycje na aktywny wypoczynek!

Wycieczki lokalne w Kenii. Nasze propozycje na aktywny wypoczynek!

Skrócony opis

Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę do Kenii. Na miejscu czekają na Was kilometry pięknych plaż i niezwykła przyroda. Zdecydujcie, czy wolicie wypoczywać, zwiedzać, a może wypoczywać i zwiedzać? Jeśli wybraliście wypoczynek w hotelu lecz nie chcecie spędzić na leżaku całych swoich wakacji mamy dla Was kilka propozycji jak spędzić swój urlop w otoczeniu bogatej fauny i flory tego kraju.

Sekcja 1

Wyspa Wasini:

Jednodniowa wycieczka na tę egzotyczną wyspę obfituje w szereg atrakcji. Nurkowanie powierzchniowego, rejs łodzią (w wersji all inclusive) do Parku Narodowego Kisite Mpunguti Marine czy możliwość obserwacji delfinów w ich naturalnym środowisku! Ważne: nie zapomnijcie kostiumów kąpielowych i olejków do opalania!Mombasa:

Na początku odwiedzimy wpisany na listę UNESCO Fort Jezus. Następnie przespacerujemy się ulicami starego miasta, odwiedzimy plac Rządowy, aleje Baobabów, słynne kły - symbol Mombasy oraz manufakturę plemienia Akamba zajmującą się od pokoleń produkcją figur z egzotycznego drewna.Tsavo East Safari:

Podczas dwudniowej wycieczki odwiedzimy jeden z największych Parków Narodowych Afryki - Tsavo. Ponad 13 tys. km2 sawanny i niesamowitych lasów akacjowych, tysiące dzikich zwierząt - słonie, lwy, żyrafy, antylopy, bawoły i wiele, wiele innych. Noc spędzimy w wyjątkowej lodgy, umożliwiającej obserwację zwierząt przy wodopoju!

Masai Mara Safari:

Ten najsłynniejszy rezerwat dzikich zwierząt, wraz z sąsiadującym Serengeti, uważany jest za najpiękniejszy park na świecie. Na miejscu udamy się w podróż po sawannie pełnej rzadkich drzew i egzotycznych zwierząt takich jak lwy, lamparty, słonie, żyrafy czy gazele. Cała wyprawa, wraz z wyjątkowym noclegiem, potrwa dwa dni.Ocena artykułu

Średnia ocena tego artykułu: 2.50/5
Dziękujemy za wystawienie opinii!

Komentarze

Brak komentarzy.

Polecane wycieczki

Zobacz inne wpisy

Sprawdź kierunki powiązane z tym artykułem:

Kenia