ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Wróć

Atrakcje na świecie

Wycieczki lokalne w Kenii. Nasze propozycje na aktywny wypoczynek!

Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę do Kenii. Na miejscu czekają na Was kilometry pięknych plaż i niezwykła przyroda. Zdecydujcie, czy wolicie wypoczywać, zwiedzać, a może wypoczywać i zwiedzać? Jeśli wybraliście wypoczynek w hotelu lecz nie chcecie spędzić na leżaku całych swoich wakacji mamy dla Was kilka propozycji jak spędzić swój urlop w otoczeniu bogatej fauny i flory tego kraju.
Wyspa Wasini:

Jednodniowa wycieczka na tę egzotyczną wyspę obfituje w szereg atrakcji. Nurkowanie powierzchniowego, rejs łodzią (w wersji all inclusive) do Parku Narodowego Kisite Mpunguti Marine czy możliwość obserwacji delfinów w ich naturalnym środowisku! Ważne: nie zapomnijcie kostiumów kąpielowych i olejków do opalania!Mombasa:

Na początku odwiedzimy wpisany na listę UNESCO Fort Jezus. Następnie przespacerujemy się ulicami starego miasta, odwiedzimy plac Rządowy, aleje Baobabów, słynne kły - symbol Mombasy oraz manufakturę plemienia Akamba zajmującą się od pokoleń produkcją figur z egzotycznego drewna.Tsavo East Safari:

Podczas dwudniowej wycieczki odwiedzimy jeden z największych Parków Narodowych Afryki - Tsavo. Ponad 13 tys. km2 sawanny i niesamowitych lasów akacjowych, tysiące dzikich zwierząt - słonie, lwy, żyrafy, antylopy, bawoły i wiele, wiele innych. Noc spędzimy w wyjątkowej lodgy, umożliwiającej obserwację zwierząt przy wodopoju!

Masai Mara Safari:

Ten najsłynniejszy rezerwat dzikich zwierząt, wraz z sąsiadującym Serengeti, uważany jest za najpiękniejszy park na świecie. Na miejscu udamy się w podróż po sawannie pełnej rzadkich drzew i egzotycznych zwierząt takich jak lwy, lamparty, słonie, żyrafy czy gazele. Cała wyprawa, wraz z wyjątkowym noclegiem, potrwa dwa dni.Zdjęcie samolotu
Data Publikacji: 14.12.2018

Polecane wycieczki

zdjęcie-oferty
Last Minute!
5.5/6  132 oceny
Objazd + wypoczynek • Kenia: Mombasa Północna
zdjęcie-oferty
Last Minute!
5.5/6  132 oceny
Objazd + wypoczynek • Kenia: Mombasa Południowa
zdjęcie-oferty
Last Minute!
5.5/6  132 oceny
Objazd + wypoczynek • Kenia: Mombasa Północna
zdjęcie-oferty
Last Minute!
6.0/6  1 ocena
zdjęcie-oferty
Last Minute!
5.2/6  160 ocen
zdjęcie-oferty
Last Minute!
3.9/6  9 ocen
Wypoczynek • Kenia: Mombasa Północna
zdjęcie-oferty
Last Minute!
5.5/6  132 oceny
Objazd + wypoczynek • Kenia: Diani Beach
zdjęcie-oferty
Last Minute!
5.5/6  132 oceny
Objazd + wypoczynek • Kenia: Diani Beach
zdjęcie-oferty
Last Minute!
5.0/6  19 ocen
Wypoczynek • Kenia
zdjęcie-oferty
Last Minute!
5.5/6  132 oceny
Objazd + wypoczynek • Kenia: Mombasa Północna

Podobne artykuły

krajobraz-kierunku

Lefkada - plaże, atrakcje turystyczne i zabytki greckiej wyspy

Lefkada to bajkowe, rozległe, niemalże karaibskie plaże oraz malownicze zabudowania przypominające kolonialne miasta Ameryki Południowej. Jest jedną z siedmiu Wysp Jońskich leżących po zachodniej stronie Grecji kontynentalnej. Zachwyca szerokimi lazurowymi wybrzeżami, dobrze rozwiniętą infrastrukturą oferującą rozmaite sporty wodne, bardzo ciekawymi dla miłośników przyrody szlakami trekkingowymi, gościnnością czy niepowtarzalną architekturą tradycyjnych wiosek. Poznaj szeroką gamę atrakcji turystycznych Lefkady, aby zaplanować swoje niezapomniane wakacje na najpiękniejszej wyspie Morza Jońskiego!
krajobraz-kierunku

7 atrakcji w Nikozji na Cyprze, które warto zobaczyć

Słysząc o stolicy przedzielonej murem, od razu na myśl przychodzi Berlin sprzed kilkudziesięciu lat. Jednak współcześnie nadal istnieje jeszcze jedno takie miasto i jest nim Nikozja na Cyprze. Nieprzerwanie od 1974 roku przez jej środek przebiega tzw. Zielona Linia, która dzieli stolicę wyspy na dwie połowy - południową cypryjską oraz północną turecką. Nie jest to jednak powód do tego, aby zrezygnować ze zwiedzania wszystkich atrakcji w Nikozji. Sprawdź, co cię czeka podczas wakacji na Cyprze!
krajobraz-kierunku

Cyklady - 6 najpopularniejszych wysp

Ulubiony kierunek letnich wakacji – Grecja, a na mapie Grecji jeden z najciekawszych regionów, czyli archipelag 220 wysp, Cyklady. Dużo je łączy, a jeszcze więcej różni – każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób i lepiej o wszystkim dowiedzieć się przed zrobieniem rezerwacji. Wiele zależy od upodobań, ale każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Sprawdź, czy greckie Cyklady to kierunek dla Ciebie i sprawdź, która wyspa pasuje do Twoich potrzeb.
krajobraz-kierunku

Ateny - TOP 10 atrakcji greckiej stolicy

Czy wiesz, że Unia Europejska mianowała Ateny pierwszą stolicą kultury współczesnej Europy? Są tu aż 44 muzea antyczne, 128 kina oraz 148 sceny teatralne - to dużo więcej niż na Broadwayu, co znaczy, że Ateny posiadają największą ilość scen teatralnych na świecie! W stolicy Grecji mieści się aż 18 obiektów wpisanych na listę UNESCO i 11 Uniwersytetów. Połowa wszystkich mieszkańców Grecji mieszka w tym mieście oraz należącym do niego porcie Pireus. W roku 2019 poprzedzającym wybuch pandemii, ok. 6,5 mln turystów odwiedziło Ateny - liczba ta przeważa ilość mieszkańców stolicy Grecji! Co zwiedzić w Atenach? Poznaj TOP 10 atrakcji, których nie możesz przegapić! Sprawdź: Kiedy najlepiej jechać do Grecji? Pogoda i klimat Grecji kontynentalnej