Obiekt
Pokoje
Hotel posiada ok. 100 przestrzennych pokoi typu studio i apartamentów. Wyposażone są w łazienkę (prysznicem, WC), TV sat., telefon, klimatyzację, balkon. Studia są 2-os. z możliwością 1 dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej. Apartamenty posiadają osobną sypialnię z podwójnym łóżkiem oraz pokój dzienny z podwójną rozkładaną sofą dla maksymalnie 4 os. (2+2 os. na dostawce: 2 dzieci lub 1 dziecko i 1 dorosły). Na życzenie łóżeczko dla niemowlaka po uprzednim zgłoszeniu przy rezerwacji.
Uwaga! Niektóre zdjęcia są przykładowe, gdyż w trakcie druku oferty hotel jest poddawany rewitalizacji.
Internet
WiFi w lobby bezpłatnie.
Kategoria lokalna
***
Wyżywienie
All inclusive: śniadania (08:00-10:00), obiady (12:30-14:00), kolacje (19:00-21:00) w formie bufetu z daniami kuchni międzynarodowej w restauracji głównej z zewnętrznym tarasem. Raz w tygodniu kolacja regionalna z specjałami kuchni bułgarskiej. Popołudniowe przekąski/ciastka (16:00-17:00). W ciągu dnia (10:00-22:00) i do posiłków lokalne napoje alkoholowe (wino, piwo, drinki) i bezalkoholowe (woda, kawa, herbata, napoje) serwowane w wyznaczonych miejscach na terenie hotelu.
Program sportowy i animacyjny
Kilka razy w tygodniu program animacyjno-sportowy (aerobik, zawody, przedstawienia, mini disco, konkursy itp.) oraz wieczorne przedstawienia. Hotel oferuje również wielofunkcyjne boisko sportowe i tenis stołowy oraz dla dzieci: brodzik i plac zabaw. Za opłatą: rzutki, bilard. Od połowy czerwca do połowy września FIGLO KLUB z animacjami w języku polskim.
Kategoria lokalna 3
Hotel w pobliżu kurortu ale z dala od zgiełku Słonecznego Brzegu. Wyjątkowa oferta, wygodne all inclusive za przystępną cenę, plus za świeże wnętrza. Polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi ze względu na komfort zakwaterowania w studiach lub apartamentach oraz nasz własny Figlo Club z polskimi animatorami - wakacje tu będą beztroskie i radosne!
Hotel należący do znanej z dobrego serwisu i lubianej przez gości, lokalnej sieci Festa Hotels. Po rekonstrukcji, nowo wykończony i oddany do użytku w 2017 r., położony jest w zacisznej okolicy, ok.1 km od głównej ulicy Słonecznego Brzegu, na jego obrzeżach. Do plaży i tętniącego życiem przez okrągłą dobę kurortu, pełnego atrakcji, sklepów i restauracji, dowozi bezpłatnie bus hotelowy. Lotnisko w Burgas oddalone jest o ok. 30 km, natomiast lotnisko w Warnie ok. 100 km.
Mapa
Hotel znajduje się ok. 1300 m od długiej i piaszczystej plaży oraz promenady w Słonecznym Brzegu. Leżaki i parasole na plaży dostępne za dodatkową opłatą. Kilka razy dziennie z hotelu do plaży kursuje bezpłatny bus hotelowy.
Hotel składa się z kilku połączonych ze sobą 3- i 4-piętrowych budynków z całodobową recepcją z sejfami (dodatkowo płatne), przechowalnią bagażu, bufetową restauracją główną, barem, basenem zewnętrznym ze słodką wodą i zintegrowanym brodzikiem dla dzieci, dużym tarasem słonecznym z leżakami i parasolami (w cenie); ręczniki plażowe są dostępne po wpłaceniu depozytu. Ponadto w hotelu znajduje się sklepik. Za dodatkową opłatą: pokój gier, parking, pralnia.
Obiekt
Wyżywienie
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Ubezpieczenie
podstawowe
Opieka
rezydenta
Oferta nie jest obecnie w sprzedaży
Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!
(162 opinie)
6.0/6
Iwona W. z Jaworzna 28.06.2019
6.0/6
Mariusz, --- 14.08.2022