Opinie klientów o Egzotyka Light - Wietnam

5.6 /6
64 
opinie
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.6
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Andrzej Tomasz, Staszów 07.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Objazd i wypoczynek

Kompetentna p.pilot.Dobrze opracowany plan zwiedzania..Ta wycieczka to zachęta do zobaczenia pozostałych częćci Wietnamu.Miłe wspomnienia i nowe doświadczenia

5.0/6

Małgorzata 06.04.2019

prawdziwy lajcik

Wyjaz zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Wietnam to bardzo ciekawy, kolorowy kraj. Mielismy mozliwosć zobaczenia południa w pigułce, Oprócz wycieczek fakultatywnych było mnóstwo czasu na samodzielne zwiedzanie Sajgonu. Wypoczynek również oceniam bardzo pozytywnie- słońce, cisza i spokój, prawie prywatna plaża/ w Wietnamie linia brzegowa jest państwowa/. Nasz hotel- Romana, jako ostatni w Mui Ne miał plażę w formie laguny, gdzie nikt oprócz gości hotelowych nie zagladał. W bliskiej okolicy Mui Ne jest wiele miejsc do zwiedzenia,więc oprócz plażowania mozna tez nacieszyć oczy pięknymi widokami. Polecam szczególnie wioskę rybacką i Strumień wróżek. No i oczywiście przepyszną kuchnię wietnamska- warto odwiedzić knajpy z owocami morza i restaurację Bungalow. Jeżeli chodzi o hotel w Sajgonie to nie było ochów :( , śniadania marne. Ale hotel położony był w samym centrum, więc można było zwiedzać miasto pieszo. W Mui Ne bylismy w hotelu Romana, który ma przepiękny , zadbany ogród. Hotel nie jest nowy, ale jego kolonialny charakter jest jego wielkim plusem.

4.5/6

Tadeusz, Jastrzębie-Zdrój 29.01.2019

Oczekiwania a rzeczywistość

"Egzotyka Light" w tym przypadku trzeba brać dosłownie. Objazd bardzo ciekawy, ale lekki, niezbyt uciążliwy. Przepiękne zabytki sakralne, jakby wyizolowane, bardzo kontrastujące z resztą normalnie funkcjonującego miasta. Tunele z czasów wojny stosunkowo krótkie do zwiedzania, ale za to zainstalowane tam urządzenia do walki z wrogiem robią ogromne wrażenie. Może oczekiwania co do delty Mekongu były większe, bo płynięcie łódką, jedną z odnóg rzeki, wśród zarośli nie robi dużego wrażenia.

4.0/6

Dorota, Bibice 30.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Wspaniały wypoczynek

Trochę słabo, że Rainbow wybiera pierwszy hotel po kilkunastu godzinach podróży, który jest gotowy na check in dopiero o 14.00. W efekcie, zmęczeni podróżą turyści koczują na leżakach, sofach, gdzie popadnie, aż zostaną im przydzielone pokoje. Sama formuła wycieczki, a więc kilka dni zwiedzania i wypoczynek absolutnie trafił w moje gusta, aczkolwiek mimo, że Pani przewodnik była bardzo miłą i sympatyczną osobą, przyzwyczaiłem się jednak do tego, że podczas objazdu, przewodnik ciekawie opowiada o historii, kulturze i zwyczajach danego kraju. W tym przypadku czułem ogromny niedosyt. Sami Wietnamczycy bardzo mile mnie zaskoczyli. Byli ogromnie sympatyczni. Widocznie różnią się od swoich współrodaków na północy. Przerażał mnie na każdym kroku absolutny brak kultury dbania o czystość i środowisko. Miliony skuterów generujące spaliny, śmieci walające się po chodnikach i poboczach. Rzeka Mekong pełna odpadów. Reasumując jednak był to jeden z bardziej udanych wyjazdów. Przede wszystkim tanio, czujesz się na ulicach bezpiecznie, wspaniali, mili Wietnamczycy, a przede wszystkim temperatura powietrza i wody w morzu :)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem