Opinie klientów o Calella Palace - Zima

4.7 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.5
Obsługa hotelowa
4.5
Plaża
5.4
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Jacek, Myszków 28.05.2015

Pobyt na Costa Brava del Maresme

Pobyt bardzo udany tylko podróże zabrały praktycznie 1,5 dnia stąd pisanie, że impreza zajmuje 8 dni jest prawdziwe jeśli chodzi o kalendarz, ale nie do końca jeśli chodzi o pobyt, a prościej byłoby napisać pobyt 6 dni podróż 2 dni

5.5/6

Tomek 05.10.2017

Tomek 24

Hotel do nowoczesnych nie należny ale bardzo fajny, ma swój klimat. Pokoje sandardowe, czyste, codziennie sprzątane. Karty all spoko bez problemu do ogarnięcia.Taras na 8 p. Rewelacja, piękne widoki na całą Calelle i morze. Jedzenie pycha, bardzo nam smakowało (nawet wybredni znajdą coś dla siebie). Miejscowość ma swój urok, ryneczek nocą tętni życiem. Water world super zabawy co najmniej na 3 godziny. Wycieczki po wybrzeżu można sobie samodzielnie zaplanować, podróżowaliśmy pociągiem. Wypkuiliśmy wycieczkę do Barcelony przewodnikiem była Pani Kasia ( niesamowita wiedza ), od poczatku do końca wycieczki słuchaliśmy jej z wielką uwagą. Ciekawostki, historia jakie nam przekazała, coś niesamowitego. Jeśli wycieczka do Barcelony to tylko z Panią Kasią. W ogólnym rozrachunku stwierdziliśmy, że chętnie wrócili byśmy do tego hotelu. Polecam.

4.5/6

Kamil, Warszawa 09.05.2015

OK poza papierowymi ścianami.

Hotel nie jest nowy ale całkiem ok. Jedzenie dobre, obsługa w porządku. Główny minus to cienki ściany w pokojach - słychać każde słowo sąsiadów.

4.0/6

Danuta, Wschowa 17.08.2015

Pobyt letni w Callella palace

Hotel czysty, dobra lokalizacja. Dla mniej wymagających. Jedzenie ok - wymaga doprawienia dla własnego gustu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Basen mały ale bliskość do przepięknej plaży rekompensuje niektóre braki. Jak dla 4* można spodziewać się nieco większego wyboru. Ogólnie wrażenie dobre a jakość adekwatna do zaoferowanej ceny.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem