Acuazul Hotel and Spa
Kategoria lokalna: 4

Atuty oferty 
Hotel & Spa Acuazul to bliźniacza propozycja do sąsiedniego aparthotelu, skierowana jednak do gości, którzy preferują klasyczny wypoczynek hotelowy bez aneksów kuchennych. Największe atuty to lokalizacja w pierwszej linii brzegowej, świetne zaplecze SPA oraz darmowy dostęp do aquaparku Acualandia, co czyni go rajem dla rodzin z dziećmi.Wypoczynek
24/7 Online
W cenie
w cenie
Przeglądasz ofertę MyWay
Rainbow MyWay daje Ci pełną
swobodę wyboru terminów, lotów i kierunków.
Dowiedz się więcej
Twoje zasady
ustalaj idealne terminy i długość pobytu
Twoja wygoda
wybieraj lotniska i godziny lotów
Twoje bezpieczeństwo
korzystaj ze wsparcia rezydenta 24/7
Cena obejmuje: Przelot samolotem, Opłaty lotniskowe, Bagaż podręczny, Bagaż rejestrowany, Zakwaterowanie 6 dób hotelowych, Wyżywienie zgodne z ofertą, Pakiet ubezpieczeniowy TU Europa, Transfer lotnisko – hotel – lotnisko, Całodobowa opieka zdalna polskojęzycznego przedstawiciela
Cena nie obejmuje: Pośrednictwa wizowego, Wycieczki fakultatywne, Opłaty wizowe
Hotel
- Hotel Acuazul tworzy jeden kompleks z częścią apartamentową, ale oferuje standardowe zakwaterowanie hotelowe. Do dyspozycji jest całodobowa recepcja, windy, bar-kawiarnia oraz restauracja.
- W części hotelowej znajdują się komfortowe pokoje (często typu Junior Suite z małym kącikiem wypoczynkowym), wyposażone w klimatyzację, telewizor, łazienkę oraz balkon. W przeciwieństwie do apartamentów, pokoje hotelowe nie posiadają aneksu kuchennego, co gwarantuje pełny wypoczynek bez obowiązków domowych.
- Restauracja bufetowa serwuje urozmaicone posiłki kuchni śródziemnomorskiej. W sezonie letnim dostępny jest bufet dla dzieci.
- Bezpłatny internet bezprzewodowy (Wi-Fi) jest dostępny w całym hotelu, w tym w pokojach.
Położenie
- Hotel znajduje się przy głównej promenadzie Avenida Papa Luna w Peñíscola. Od zabytkowego centrum miasta i zamku dzieli go około 2 km (przyjemny spacer wzdłuż morza lub krótki dojazd autobusem).
- Obiekt oddalony jest o około 45 km od lotniska w Castellón (CDT) i około 150 km od lotniska w Walencji (VLC).
- Wokół hotelu tętni życie turystyczne – dostępne są liczne sklepy, bary i restauracje. Lokalizacja przy samej promenadzie zachęca do wieczornych spacerów.
Plaża
- Hotel usytuowany jest w pierwszej linii brzegowej. Szeroka, piaszczysta plaża Playa Norte znajduje się tuż po drugiej stronie ulicy (promenady).
- Jest to jedna z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu Costa del Azahar, odznaczona Błękitną Flagą, z łagodnym zejściem do morza.
- Serwis plażowy (leżaki i parasole) jest płatny dodatkowo u lokalnych operatorów.
Wyżywienie
Szczegóły lotu
Program sportowy i animacyjny
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
