wypoczynek

Wczasy do Beskidzie Sądeckim - co musisz wiedzieć?

  • O Beskidzie Sądeckim
  • Opinie
  • Pogoda

Beskid Sądecki

Wczasy w Krynicy Zdrój i Muszynie – dlaczego warto wybrać Beskid Sądecki

Krynica Zdrój i Muszyna to dwie piękne i malowniczo położone miejscowości turystyczne, w których warto spędzić wczasy podczas pobytu w Beskidzie Sądeckim. Co przyciąga turystów w tę część Polski? Przede wszystkim wspaniałe widoki, niezbyt wysokie, ale piękne i zachęcające do wędrówek góry, bogate dziedzictwo kulturowe oraz liczne uzdrowiska. W Beskidzie Sądeckim nie brakuje również wyciągów i stoków narciarskich, wodospadów i potoków, które można zobaczyć podczas górskich wędrówek licznymi szlakami turystycznymi, a także zabytków i atrakcji związanych z folklorem i kulturą tego regionu. Piękne i urokliwe miejscowości oraz wsie ukryte pomiędzy wzniesieniami zapraszają do wycieczek rowerowych i spacerów. Zdecydowanie, można zakochać się w Beskidzie Sądeckim. Wczasy w Krynicy Zdroju i Muszynie to świetna propozycja dla każdego, a w szczególności rodzin z dziećmi - nie brakuje tu atrakcji dla najmłodszych i dorosłych, widoki zachwycą każdego, a spokój i bliskość z naturą pozwolą złapać oddech od codzienności. Uzdrowiskowe miejscowości mają swój niepowtarzalny klimat, który sprawa, że czas staje w miejscu, przestajemy się spieszyć, a zaczynamy doceniać piękno wszechobecnej natury.

Wypoczynek w Krynicy Zdrój i Muszynie z Rainbow

Muszyna i Krynica Zdrój oferują wiele atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć podczas spędzania urlopu w Beskidzie Sądeckim. Dodatkowo, wybierając ofertę biura podróży Rainbow można być stuprocentowo pewnym, że wakacje będą należały do udanych, ponieważ zadbają o to nasi rezydenci i animatorzy. Podczas urlopu nic nie zaburzy spokojnego wypoczynku, a starannie wyselekcjonowane ośrodki wypoczynkowe i hotele oferują najwyższy standard. Zadbaliśmy również o liczne atrakcje dla wszystkich grup wiekowych, dlatego bez względu na porę roku czy pogodę, wypoczynek z naszym biurem podróży na pewno pozostanie w pamięci na długo. Swoje doświadczenie związane z wyjazdami zagranicznymi postanowiliśmy przenieść na rynek polski i naszym klientom zaoferować sprawdzone rozwiązania. Jednym z nich jest możliwość skorzystania z dojazdu autokarem, który zabierze naszych gości do wybranego hotelu z największych miast w Polsce. Dzięki współpracującym z nami od lat animatorom, którzy zadbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę najmłodszych gości, ich opiekunowie będą mieli czas dla siebie podczas wypoczynku w Muszynie oraz Krynicy Górskiej. Z usług animatorów będą mogli skorzystać także dorośli – wspólne wędrówki po najciekawszych zakątkach Beskidu Sądeckiego, wieczorki taneczne, imprezy integracyjne, gry, zajęcia fitness i wiele innych atrakcji do wyboru, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników.

Wycieczki fakultatywne podczas spędzania wczasów w Beskidzie Sądeckim

Dla turystów spędzających wczasy w Muszynie i Krynicy Górskiej przygotowaliśmy specjalną ofertę wycieczek fakultatywnych, z których żal nie skorzystać spędzając urlop w tej części Polski. Nasi sprawdzeni przewodnicy zagwarantują wspaniały czas pełen licznych atrakcji i ciekawych opowieści, które umilą zwiedzanie największych zabytków w tym regionie i jego okolicach. Wspólnie wybierzemy się do Krakowa, aby zobaczyć największe zabytki dawnej stolicy Polski – Rynek Główny, Kościół Mariacki, Bramę Floriańską czy Wzgórze Wawelskie. Podczas całodniowego zwiedzania przejdziemy tzw. szlakiem królewskim, odwiedzimy dziedziniec Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego i wiele innych ciekawych miejsc. Dla osób, które mają ochotę wyruszyć nieco dalej, mamy specjalną wycieczkę, w trakcie której zwiedzimy Budapeszt. Z hotelu lub ustalonego miejsca zbiórki wyruszymy wczesnym rankiem klimatyzowanym autokarem, który zabierze nas śladem najpiękniejszych zabytków węgierskiej stolicy. W planie wycieczki między innymi zwiedzanie wnętrza Bazyliki Świętego Stefana, spacer na Wzgórze Gellerta skąd będziemy podziwiać panoramę miasta i Wzgórze Zamkowe z Kościołem Koronacyjnym oraz charakterystyczna Baszta Rybacką, a także rejs statkiem po Dunaju. To oczywiście nie wszystkie atrakcje przewidziane na ten czas. Z kolei osobom spragnionym totalnego relaksu polecamy wybór wycieczki, której jednym z kluczowych punktów jest wypoczynek w basenach termalnych położonych u stóp Tatr Wysokich. Podczas niczym niezmąconego wypoczynku dodatkowym atutem będzie fantastyczny widok na panoramę Tatr, który jest prawdziwą ucztą dla oczu. Dodatkową atrakcją będzie przejazd malowniczą doliną Popradu i spacer po centrum zabytkowego Kieżmarku.

Zobacz również oferty w innych regionach w Polsce: Beskid Śląski Karkonosze Mazury Mierzeja Wiślana Pojezierze Augustowskie Pomorze Środkowe Pomorze Wschodnie Pomorze Zachodnie oraz informacje o Polsce.

Opinie o Beskidzie Sądeckim

Beskidzie Sądeckim
4.5 /6

Muszyna

Polecam ogród sensoryczny z bardzo ciekawymi nasadzeniem , alejkami, widokami , a na koniec pobyt w pięknie położonej na wzgórzu kawiarni.
Dodał(a):
Andrzej, Gdańsk, 17.08.2021
4.5/6 Ocena ogólna Beskidzie Sądeckim

Pogoda w Beskidzie Sądeckim