Opinie klientów o 2 w 1: Nesebyr i wieczór bułgarski

3.3 /6
opinie
Atrakcyjność programu
3.5
Pilot
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Jan, Czaplinek

Fajnie było zobaczyć, jak wygląda typowa bułgarska biesiada, tradycyjne jedzenie i tańce, a to wszystko podlane młodym lokalnym winem. Co do samego miasta na pewno warto się wybrać, piękne widoki na całe wybrzeże oraz ciekawa architektura, za którą ciągnie się historia.

1.5/6

Łukasz, Warszawa

Nesebyr w formie innej wycieczki warto zobaczyć (3 cerkwie, muzeum, pokręcić się po tym niedużym mieście) i kupić kilka butelek przepysznego wina różanego w winiarni messembria. Wieczór żenady na sterydach zaczynając od jedzenia kończąc na facecie, który miał chodzić po węglach. Dobrze, że dysk mu nie wypadł, bo ciekawe kto by płacił odszkodowanie do końca życia za poparzenia po wylądowaniu twarzą w żarze osób, które wybierał do dźwigania. Sytuacji nie było wstanie uratować wino w nielimitowanej ilości.