Opinie klientów o Dubrownik - perła Adriatyku

5.6 /6
24 
opinie
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Kraków

Świetna Pani Przewodnik, przekazała interesujące fakty w fantastyczny sposób !!!! A Dubrownik przeuroczy- to rzecz oczywista!!!Program zwiedzania ułożony w sposób zachęcający do kolejnych podróży i głębszego poznawania, i zwiedzania zabytków i kolejnych pięknych miast Chorwacji. Wycieczka dobrze zorganizowana logistycznie. Dubrownik znany na świeci, przez to było można się spodziewać jak będzie wszystko wyglądać, ale na żywo daje wspaniałe, niezapomniane wrażenia.

6.0/6

Anita, Ciechanów

Miejsce warte odwiedzenia, bez dwóch zdań ☺️ szczególnie jeżeli ktoś jest fanem GoT. Przewodniczka Karolina w niesamowity sposób pokazała i opowiedziała o najważniejszych punktach starówki. Jazda autokarem na miejsce zajęła koło 2h, ale czas zleciał bardzo szybko i przyjemnie

6.0/6

Maria, Chorzów

Jestem zadowolona.Bardzo fajna przewodnik Pani Karolina. Miejscowośc też bardzo ładna i dużo ładnych obiektów.Wypilismy dobrą kawę.I zjedliśmy dobre lody.

6.0/6

Marcin, Poznań

Niesamowite wrażenia. Pani pilot przygotowała nas do wycieczki całą masą ciekawostek w autokarze. Po drodze zatrzymaliśmy się tuż przy moście Pelješkim, co stanowiło sporą atrakcję z uwagi na historyczną rolę mostu. W Dubrowniku czekała na nas pani z duszą przewodnika. Oprowadzała i opowiadała w niezwykły, a przystępny i zabawny sposób. Nie wykluczała niepełnosprawnych. Na każde pytanie potrafiła odpowiedzieć rzeczowo, ciekawie i zabawnie. Dostaliśmy do dyspozycji 3 godziny czasu wolnego.