Opinie klientów o Samana i Park Narodowy "Los Haitises" 3 w 1

5.5 /6
12 
opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

KAROLINA, Gdańsk

Wycieczka na półwysep robi ogromne wrażenie wśród miłośników przyrody. Najlepszy czas aby się tam wybrać jest wtedy, gdy przypływają humbaki (od połowy stycznia). Samana ma w sobie coś wyjątkowego, jest to wycieczka inna niż wszystkie ze względu na bliskość z naturą. Zatrzymaliśmy się również w jaskini i na wyspie z reklamy rumu Bacardi, gdzie mieliśmy czas wolny na obiad, plażowanie, zdjęcia i koktajl w ananasie.

6.0/6

Marek, Poznan

Bardzo dobra wycieczka, ciekawy, intensywny program - dużo miejsc do zobaczenia:) Pilotka przekazała wiele ciekawostek, zobaczyliśmy piękne krajobrazy podczas rejsu i na Cayo Lavantado :)

6.0/6

Marek Mieczysław, Lubin

Bardzo dobrze zorganizowana, po przepłynięciu zatoki humbaków dotarliśmy do wysepek i wybrzeża Parku Narodowego, gdzie mogliśmy podziwiać naturalną tropikalną roślinność zamieszkałą przez wiele gatunków ptaków np pelikany, fregaty i papugi. Wzdłuż lasu namorzynowego dotarliśmy do nabrzeża skąd leśną ścieżką przeszliśmy do mieniącej się kolorami, wielkiej jaskini. W drodze powrotnej mogliśmy podziwiać urokliwe wodospady El Limon, gdzie dwaj odważni dominikańscy chłopcy popisywali się skokami z wysokiej ściany wodospadu.

6.0/6

Marzena Maria, Kraków

Bardzo ciekawa. ŚWIETNIE ZORGANIZOWANA. Trochę adrealiny w czasie morskiego rejsu . Namorzyny zaskakują. Ciężko znaleźć rysunki indian w jaskini Na wyspie pyszny rum w ananasie