Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Samana i Park Narodowy "Los Haitises" 3 w 1

5.5/6 (28 opinii)
5.5/6
(28 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.3

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Magdalena, Dziergowice 02.04.2025 | Termin pobytu listopad 2024

    Piękne widoki, bardzo przyjemna wycieczka, ukazuje przyrodę Dominikany Wyprawa łódką wzbogaca przeżycia

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Marzena Maria 15.04.2024 | Termin pobytu kwiecień 2024

    Bardzo ciekawa. ŚWIETNIE ZORGANIZOWANA. Trochę adrealiny w czasie morskiego rejsu . Namorzyny zaskakują. Ciężko znaleźć rysunki indian w jaskini Na wyspie pyszny rum w ananasie

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Tomasz Andrzej, Warszawa 12.12.2023 | Termin pobytu grudzień 2023

    Rezydentka w czasie jazdy opowiadała dużo o Dominikanie, wycieczka dobrze zorganizowania, ciekawa, warto jechać.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Piotr, Jaworze 31.12.2023 | Termin pobytu grudzień 2023

    Polecam z całego serca. Fajnie spędzony czas, wszystko na czas. Może trochę za dużo atrakcji w tak krótkim czasie , ale zrozumiałe. Piękne widoki, fajne prowadzenie przez Rezydenta. Byliśmy zadowoleni .