Opinie klientów o Rejs na Eden Island

5.8 /6
16 
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

LESZEK, TORUŃ 08.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Lazurowe morze, bialutki piasek na plaży, piękne trzcinowe parasole. Huśtawki i ławeczki w serduszkach do robienia instagramowych fotek. Kolorowe rybki przy samym brzegu. Smaczne jedzonko w barze. Wyprawa na snorkowanie przy pobliskiej rafie bardzo profesjonalnie i spokojnie objaśniona. Z pokładu statku gołym okiem widoczne piękne i różnokolorowe ryby, korale. Na snorkowanie zdecydowały się również osoby, które nie umiały pływać, ubrane w kamizelki trzymały się koła ratunkowego i pod opieką ratowników cieszyły się widokiem podwodnego świata. Profesjonalny fotograf za ustaloną dodatkowo opłatą robił zdjęcia i filmiki w wodzie i na statku oraz plaży. Niezapomniane piękne widoki.

6.0/6

Michał, Kudowa Zdrój 27.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

super wycieczka piękna wyspa plaża kolor morza nie do opisania , wycieczka zorganizowana od a do z opieka pilota wycieczki super świetna komunikacja na wyspie piękne huśtawki w morzu jak i na plaży piękne parasole z materacami na piasku pyszne jedzenie serdecznie polecam

6.0/6

Szymon, Brwilno 31.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Niezapomniana przygoda , uwielbiam pływać statkami ,w Bałtyku kapię się rzadko a w morzu czerwonym ciężko było wyjść z wody, dodatkowo rafy, opieka instruktorów podczas pływania, nie było czasu poleżeć na tej pięknej plaży. Pyszny obiadek, napoje, miła atmosfera, wyprawę zakończyliśmy dzikimi tańcami na pokładzie.

6.0/6

KRZYSZTOF, Rumia 20.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Rewelacyjna wycieczka na jachcie motorowodnym. Kolorowa fauna i flora raf koralowych. Egipskie Malediwy.