Opinie klientów o Dom żółwi - nurkowanie głębinowe

5.9 /6
opinii
Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marta, Gdańsk

Bardzo polecam , instruktor nurkowania był bardzo spokojny, wyjaśnił wszystko dokładnie i rozwiał wszelkie możliwości. To było nasze pierwsze nurkowanie ale na pewno nie ostatnie! Również cudowne snurkowanie z żółwiami :D

6.0/6

Tomasz, Gdynia

Profesjonalna obsługa. Nurkowanie mega udane. To clou bycia w tym miejscu. Mimo bardzo wzburzonego morza w tym dniu w pełni bezpieczna wyprawa.

6.0/6

Damian, Szczecin

Pierwszy raz nurkowałem, dzięki wspaniałemu instruktorowi i opiekunowi szybko minęły moje obawy. Po pierwszym nurkowaniu gdy tylko wyszlismy z wody chcialem ponownie do niej wracac. Świat który zobaczyłem pod wodą był piekny. Już teraz wiem,że nurkowanie będzie przy każdym moim urlopie jako główny cel podróży.

5.0/6

Dorota, Gdynia

Ciekawa wyprawa. Autokar, statek. Były żółwie, krowy morskie, czas na nurkowanie ze sprzętem i na snorkowanie. Są opiekunowie, instruktorzy, jasno tłumaczą zasady. Instruktor nurkowania profesjonalnie podchodzi do klienta, jest bardzo uważny podczas całego procesu nurkowania. Są dwa przystanki w dwóch miejscach. Obiad w czasie rejsu.