Opinie klientów o Sharm El Sheikh nocą

5.1 /6
15 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Luiza, ---

Świetnie zorganizowana wycieczka do głównych okolicznych atrakcji, przemiły i bardzo dobrze mówiący po polsku przewodnik Yasir oraz Amir. Dużo informacji nam przekazał o historii Egiptu, Synaju i miast które zwiedzaliśmy.

6.0/6

Szymon Wojciech, Gliwice

Wycieczka ciekawa można było zobaczyć życie miasta wieczorem jak również środek meczetu i kościoła. Przewodnik biegle mówiący po polsku potrafiący odpowiedzieć na każde pytanie.

6.0/6

AGNIESZKA, WARSZAWA

Polecam! Świetny Pilot, mówiący w języku polskim. Ciekawie opowiadał o zabytkach, a także o specyfice życia Egipcjan. Przydatne porady, jak uniknąć problemów również tych zdrowotnych.

6.0/6

Krzysztof, Warszawa

Możliwość nocnego zwiedzenia wielu ważnych punktów Sharm El-Sheikh. M.in. centrum SOHO, czy pięknie ozdobionego obrazami kościoła koptyjskiego. Jest też możliwość zrobienia panoramy miasta nocą.