Opinie klientów o Safari w Senegalu

5.1 /6
37 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Paweł, - 08.04.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

sama egzotyka - choćby przekraczanie granicy z Senegalem, jeżeli widziało się safari w innych krajach Afryki to może nie budzić wielkich zachwytów- ale warto bo to coś innego...

5.5/6

Ewa, --- 11.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Samo safari bardzo dobrze zorganizowane ale największym przeżyciem była sama podróż do Parku. Przeprawa promowa niezapomniana patrząc z perspektywy czasu i informacji o kursujących promach a szczególnie o ich stanie technicznym . Nie wiem czy wiedząc to wszystko podjęlibyśmy się jeszcze raz takiego ryzyka. Natomiast widok fali kolorowych ludzi niosących na głowach wszystko co możliwe/ oczywiście kobiety/ bezcenny. Duże wrażenie zrobiła na nas granica Gambii z Senegalem, wszechobecne dzieci, niekiedy wręcz agresywne. Największą atrakcją safari był spacer z lwami / wszyscy przeżyli/. Widzieliśmy żyrafy, zebry, antylopy, guźce, żółwie i samotnego nosorożca. Po safari polecamy pizzę wypiekana w piecu chlebowym, której nie powstydziłaby się niejedna pizzeria.

5.5/6

Piotr, Poznań 13.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Spacer z lwami to super atrakcja i okazja do zrobienia bardzo fajnych zdjęć. Do tego przekraczanie granicy z Senegalem - zupełnie coś innego niż strefa Shengen.

5.0/6

Renata, Aleksandrów Łódzki 29.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Możliwość spaceru z lwami jest jak wisienka na torcie 😊 Podczas safari mieliśmy okazję zobaczyć w niedalekiej odległości wiele gatunków zwierząt