Opinie klientów o Athos 8 Monastyrów - rejs statkiem

5.5 /6
opinie
Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Sławomir Wacław, Warszawa

Rejs statkiem z portu pośrodku pomiędzy palcami Halkidiki wzdłuż jednej strony półwyspu Athos aż do góry Athos. Statek upodobniony do statku pirackiego - na oko może wziąć około 150-300 pasażerów - była połowa. Bardzo dużo różnych dekoracji na statku. O guście dekoratorów nie dyskutuję. Stan statku - przyzwoity. Był sklep i parę WC na pokładzie. Pogoda 24 stopnie - było ciepło ale na morzu (22.05.2024r) bez polarów by się nie dało wytrzymać. Widoki piękne na Monastyry ale była przez dużą część mgiełka która przeszkadzała w zrobieniu zdjęć oraz oglądaniu. Pod koniec półwyspu Athos mgiełka ustąpiła i część Monastyrów było dobrze widać. Przy powrocie wizyta w Uranopoli gdzie można było coś zjeść i zrobić zakupy - miasto graniczne Republiki Mnichów ATHOS i Grecji. Polecamy każdemu kto lubi popatrzeć na widoki ze statku i być w ciekawych miejscach.

6.0/6

Iwona, Kraków

Cudowny widok na pasmo gór Athos. Gdzieś pośród tej dzikiej przyrody umieszczone wspaniałe budowle klasztorne. Widok, którego nie można zapomnieć. Historia Świętej Góry Athos zmusza do refleksji nad życiem.

4.5/6

Marcin, ---

Wycieczka świetna, choć rejs odrobinę monotonny. Warto wziąć ze sobą kurtkę lub bluzę. nas dopadły takie szkwały, że telefony wyrywało z ręki. Widoki podczas podróży obłędne, klasztory zbudowane na skałach robią wrażenie, choć nieco mniejsze niż Meteory, które oglądaliśmy wcześniej. Znakomity pomysł z przystaniem w Uranopolis, odprężająca przerwa w rejsie. No i można tam naprawdę smacznie zjeść!