Opinie klientów o Rejs w rytmie zorby - Zatoka Toronejska

5.5 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Iwona, Warszawa

Wycieczka fantastyczna! Rejs po zatoce przy greckiej muzyce, przystanek na pięknej plaży, kolejny postój w uroczym miasteczku Neos Marmaras, a w drodze powrotnej Wyspa Żółwia i dla chętnych kąpiel przy zacumowanym statku. Naprawdę serdecznie polecam :-)

6.0/6

Mateusz, Wiskitki

Doskonała wycieczka. Po prostu idealna i jest to obowiązkowy punkt programu przy pobycie w hotelu Chrousso Village. Miejsce rozpoczęcia wycieczki znajduje się przy plaży niedaleko hotelu. Można się wyspać, zjeść śniadanie i spacerkiem dojść na miejsce. Statek na którym odbywa się rejs daje możliwość odbywania rejsu na leżąco, opalając się, lub wypoczywając w cieniu podziwiając widoki. Kapitan statku i jego obsługa ubarwiają wycieczkę dobrym humorem. Pływanie na pełnym morzu przy Wyspie Żółwia i pobyt na dzikich plażach Sithoni zostanie w pamięci na zawsze.

6.0/6

Lucyna, ---

Bardzo fajna wycieczka,pogoda dopisała.Statek dobija do pięknej plaży na Sitonii,do miasteczka Marmaras i zakotwicza na godzinkę koło wyspy gdzie można pływać. W czasie rejsu podają jedzenie i napoje.

6.0/6

JOANNA, JULIANOW

Piękne widoki. Fajna głośna grecka muzyka podczas rejsu dająca klimat. Kąpiel na pięknej płazy. Skoki do wody ze statku.