Opinie klientów o Siedem cudów Korfu

5.4 /6
67 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Magdalena, Harbutowice 02.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Piękne widoki . Pan kapitan z łódki wpływał do jaskiń . Widać doświadczenie. Woda krystalicznie czysta . Piękny kościółek na górze Monastyr . Na dole bary i miejsca żeby sobie kupić pamiątki. Stare miasto Korfu jest w klimacie uliczek w Wenecji . Bardzo urokliwe . Mnóstwo knajpek sklepów i zabytkowych kamieniczek

6.0/6

Jan, Poznań 14.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Super widoki - Paleocastrisa i rejs po zatokach, destylarnia pełna smaku, miasto Korfu - z super restauracją i magicznymi uliczkami koło Świętego Spirydona. Kanoni z widokiem na groblę i lotnisko. Super - Korfu w pigułce.

6.0/6

Adrian, Kutno 03.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Bardzo fajna wycieczka, zdecydowanie warto skorzystać aby zobaczyć najpiękniejsze atrakcje podczas jednego dnia, a potem uzupełnić je samodzielną wycieczką do Corfu Town. Polecam!

6.0/6

Tomasz, Wawrzeńczyce 30.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Masa wrażeń, masa informacji. Warto to przeżyć. Rozpoczeliśmy od Paleocasrica, rejs łódką po grotach. Klasztor na szczycie góry. Destylarnia Lazaris z degustacją :). Stlica Korfu, mała Wencja, forty, grób Św. Spirydona. Przepyszny obiad w lokalnej restauracji.