Opinie klientów o Siedem cudów Korfu

5.4 /6
67 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marta, Łódź 15.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Bardzo polecam skorzystanie z wycieczki osobom, które chcą zobaczyć kilka najważniejszych atrakcji wyspy. Na początku odwiedziliśmy wybrzeże przepięknej zatoki Paleokastritsy gdzie mieliśmy 2h czasu wolnego - jedną z lokalnych atrakcji jest 40-minutowy rejs małymi łódkami, skąd można podziwiać urok zatoki od strony morza jak i kilka przepięknych błękitnych jaskiń, do których wpływaliśmy. Rejs dodatkowo płatny 10 euro od osoby, ale naprawdę było warto! Czasu wystarczyło także na odwiedzenie klasztoru na wzgórzu, który sam w sobie był bardzo piękny, ozdobiony bogatą roślinnością, a samo wejście na wzgórze (łatwe, kilka min asfaltową drogą) pozwoliło na podziwianie przepięknych krajobrazów zatoki. Kolejnym punktem programu jest degustacja lokalnych alkoholi i słodyczy w wytwórni Kumkwatu - ciężko się nie skusić na zakupy, wszystko było pyszne i ciekawe :). Następnie półwysep Kanoni z przepięknym widokiem na kościółek na wyspie i możliwością oglądania z naprawdę bardzo bliska startu i lądowania samolotów - warto było to zobaczyć! Samolot lądował tuż nad naszymi głowami. I na sam koniec krótki spacer po najważniejszych atrakcjach miasta Korfu i ponad 2h czasu wolnego - dla nas wystarczająco na spacer po miasteczku, zakup pamiątek, zjedzenie pysznego obiadu w tawernie. Można było także zwiedzić Starą Twierdzę. Ale najważniejsze w tym wszystkim były opowieści rezydentki, która przez całą drogę opowiadała nam o historii wyspy, o wszystkich atrakcjach które warto zobaczyć, o potrawach i napojach których warto spróbować - ogromne podziękowania dla Pani Kasi!! :)

6.0/6

DANIEL, PILZNO 11.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Piękne widoki i wspaniała atmosfera ;) wycieczka gdzie zwiedzaliśmy jaskinie zrobiła ogromne wrażenie :) Aquarium małe lecz z ciekawymi zwierzątkami :)

6.0/6

Agnieszka, Skarżysko-Kamienna 22.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Piękne widoki, wycieczka mało wymagająca, nawet dla osób z ograniczeniami w poruszaniu się będzie bardzo atrakcyjna. I niezapomniane wrażenia z grobli, kiedy nad naszymi głowami ląduje samolot na jednym z najkrótszych pasów startowych w Europie! Piękna Paleokastritsa- tu warto wykupić sobie rejs łódką- sternicy mówią po angielsku, pokazują piękne zatoczki, jaskinie o niesamowitym błękicie, w którym widać każdą pływającą tam rybkę- a jest ich tam mnóstwo! Raj dla dzieci:) No i Korfu z perspektywy morza- ZACHWYCA!

6.0/6

Krystyna, Toruń 25.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Piękne skaliste wybrzerze Paleokalisty. Kolana niestety nie pozwoliły mi wspiąć sie do zabytkowego klasztoru, ale mogłam popłynąć łódką i oglądać wybrzerze od srtony morza widoki piękne, Degustacja różnych smakołyków i likierów z koum quatu też była fajną rozrywką. /Oczywiście większość wycieczkowiczów zrobiła zakupy / Miasto Korfu to perełka nie tylko wyspy ale całej Grecji " grzech" odwiedzić -robi duże wrażenie .