Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Wycieczka Fakultatywna Perły Loutraki

5.7/6 (22 opinie)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Zakątki zachodniego Wybrzeża Loutraki

• Żeński Monastyr św. Patapiasza

• Ruiny Świątyni Hery

• Kamienna latarnia morska

• Poczęstunek i czas wolny nad jeziorem

Opis

Zapraszamy na przyjemną, półdniową wycieczkę pełną niezapomnianych widoków i ciekawostek – idealną dla rodzin, które chcą zobaczyć okolice Loutraki poza kurortem! Rozpoczniemy od wizyty w urokliwym Monastyrze św. Patapiasza, położonym na wzgórzu z fantastyczną panoramą – z jednej strony morze, z drugiej dwie zatoki połączone słynnym Kanałem Korynckim, przez który do dziś przeprawiają się statki. To doskonały punkt na zrobienie pamiątkowych zdjęć! Kolejnym przystankiem będzie niewielki przylądek z jedną z najstarszych w okolicy kamiennych latarni morskich – to miejsce wygląda jak prawdziwy „koniec świata”, gdzie morze spotyka się z niebem. Przeniesiemy się także w czasie, stając przy ruinach Świątyni Hery, jednej z najstarszych w tej części Grecji. Poczujemy tu w pełni ducha antyku, a dla najmłodszych podróżników będzie to niepowtarzalna okazja, by poznać z bliska greckie mity i starożytną historię, o której uczyli się w szkole. Na zakończenie czeka nas relaks – i to jaki! Zatrzymamy się nad słonym jeziorem Vouliagmeni, gdzie popluskamy się w orzeźwiającej wodzie i odpoczniemy w cieniu piniowych drzew.


Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym busem bądź autokarem

• Opiekę polskojęzycznego pilota


Cena nie obejmuje

• Posiłków i napoi podczas wycieczki

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 08:00 - 13:00

• Warto zabrać: strój kąpielowy, ręcznik, kapelusz, chustę aby przysłonić ramiona

Odbiór o godz. 07:50
Za osobęod 179
od 358 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Opinie o Perły Loutraki

5.7/6 (22 opinie)

Atrakcyjność programu

5.8

Pilot

5.8

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

Zdjęcia klientów (35)

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

2

Monika, Kraków 14.07.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

Polecam było naprawdę super z przewodniczką Aleksandra polecam widoki super nie do opisania polecam naprawdę warto

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

2

Agata, --- 28.08.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

Perły Loutraki (półdniowa) – wycieczka po okolicy czyli monastyr żeński z relikwiami św. Patapiasza, wizyta w rodzinnej firmie, która zajmuje się przetwórstwem oliwek (demonstarcja urządzeń, degustacja i zakup produktów z oliwek). Następnie latarnia jak mówią miejscowi na końcu świata - piękne widoki.

Pokaż więcej opinii (20)