Opinie klientów o Ateny - kolebka cywilizacji

5.5 /6
21 
opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Katowice 10.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Program bardzo ciekawy... Pilot Kamil profesjonalista . Dużo można zobaczyć i się dowiedzieć..Godna polecenia. Ateny warto zwiedzać przy niższych temperaturach my byliśmy w upale 42 stopnie ... Męczące ale wrażenia mega.

5.5/6

Rafał, Łódź 19.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Fantastyczna wycieczka z przewodnikiem Kamilem, który sporo wie i opowiada pięknie o Grecji i jej historii. Akropol zwiedza się rano, około 8, tuż po otwarciu, unika się w ten sposób upałów i tłumów. Brawo dla Kamila za zakup biletów. Minusem jest odległość od Aten, trzeba przygotować się na 6 godzin podróży autokarem. Warto wziąć ze sobą poduszeczkę i coś do okrycia. Przed wycieczką rozdawane lunchboxy. Ogólnie wyprawa dla wytrzymałych, dużo chodzenia i zwiedzania, warto zabrać coś na głowę i wodę do picia.

5.5/6

Piotr, Warszawa 26.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Bardzo ciekawa i kształcąca wycieczka. Początkowo przerażać może pora wyjazdu (północ), jednak dzięki temu na Akropolu jesteśmy na otwarcie (o 8:00), kiedy jest mniej ludzi (ale i tak jest tłoczno) i temperatura jeszcze nie jest za wysoka. Wcześniej podchodzimy pod stadion Kalimarmaro. Po Akropolu ok. 2 godzin czasu wolnego, co starcza, by przekąsić coś w restauracji i kupić pamiątki. Później oglądamy zmianę warty i wyjeżdżamy z Aten wczesnym popołudniem, dzięki czemu udaje się uniknąć korków. Wracając zahaczamy o Termopile. Na wycieczce bardzo pomogły zestawy słuchawkowe, dzięki czemu każdy dobrze słyszał pilota nawet z kilku metrów. Osobne słowa uznania, brawa i podziękowania należą się naszemu pilotowi. Imponował wiedzą za równo o historii Grecji, jak i czasach współczesnych, która wykraczała daleko poza przewodniki i książki historyczne. Widać, że zna temat od podszewki, a ciekawostkami sypie jak z rękawa. Potrafi opowiadać długo i ciekawie, nie nudząc przy tym odbiorców po całonocnej podróży autokarem. Na wycieczkę warto zabrać większą ilość wody (2 litry na osobę to absolutne minimum!) i coś do jedzenia. Na prowiancie z hotelu lepiej się nie opierać: mój składał się z kanapki, banana, 0,5 l wody i soczku w kartoniku. Przyda się też poduszka na kark, dzięki której wygodniej można spać w autokarze.

5.5/6

Magdalena, Lublin 11.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka udana, jestem zadowolona. Piętrowy autobus umożliwił zwiedzanie miasta z innej,lepszej perspektywy.