Opinie klientów o Gibraltar - tam, gdzie kończy się Europa

5.5 /6
45 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, ---

Podróżowaliśmy czystym klimatyzowanym autokarem. Wycieczka bardzo udana. Trochę sentymentalna. Czas odpowiednio zagospodarowany. Sam Gibraltar sprawiał wrażenie troszkę zakurzonego miasteczka.

6.0/6

Jola, Płock

Wiele sobie po tej wycieczce obiecywałam i się nie zawiodłam. Świetny przewodnik Wojtek, wart swojej sławy, sprawny, punktualny, pomagał we wszystkim, chętnie dzielił się swoją wiedzą. Program nie był przeładowany, był czas na zwiedzanie i czas wolny. Praktycznie wszystko, co było do zobaczenia na Gibraltarze, obejrzeliśmy, na dodatek pogoda dopisała, trudno się do czegokolwiek przyczepić.

6.0/6

Grażyna, Kraków

Na górę Gibraltar wspinaliśmy się (dosłownie) mini busami po tak wąskich uliczkach blisko krawędzi, ale kierowcy - I klasa! Bez trudu mijali się na milimetry... Jaskinia zrobiła na mnie duże wrażenie, czekające na zewnątrz małpy na wyciągnięcie dłoni. Widoki na Afrykę i zatokę po prostu cudne... Zdecydowanie warto było! W samym miasteczku angielskie sklepy - zakupy i regionalne przysmaki, którym nie można było się oprzeć... Gorąco polecam!

6.0/6

Anna, Kraków

Cudowna wycieczka. Pilot rewelacyjny. Program zrealizowany w 100% . Trochę uciążliwa parogodzinna podróż ale warto. Gorąco polecam!