Opinie klientów o Gran Tour Fuerteventura

5.2 /6
42 
opinie
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Renata, Mościenica

PEREKCYJNIE PRZYGOTOWANA PRZEWODNICZKA, CIEKAWIE CAŁY CZAS OPOWIADAŁA ,WIADOMOSCI KTORYCH NIE ZNAJDZIEMY W PRZEWODNIAKACH, CIEKAWA I NIESAMOWITA WYSPA O KTÓREJ MÓWI SIE WUKANICZNA , RZECZYWISCIE TAK JEST , ALE NAD OCEANEM ZNAJDZIEMY MIEJSCA O KORYCH KAZDY MARZY .

6.0/6

BARBARA, BYDGOSZCZ

w trakcie jednego dnia zobaczyliśmy praktycznie połowę wyspy, wioska Ajuy ze swoją czarną, czarną plażą i czarną jaskinią super, trochę męczące dotarcie do jaskini ale cóż "siła wyższa" - warto było, widoki wyspy po drodze boskie, Betancuria ze swoimi mini uliczkami pełnymi kwiatów, dalej -ferma kozia oraz plantacja aloesu to można powiedzieć że degustacja wewnętrzna-sery, rum i zewnętrzna balsamy, kremy.. Nie mogę zapomnieć o obiedzie w lokalnym stylu który mieliśmy zagwarantowany w cenie wycieczki - smaczne, proste jedzenie z dodatkiem wina. No i na koniec kanaryjska Sahara tj. plaża jak okiem sięgnąć - piasek, piasek ... piasek . Bardzo fajna wycieczka - warto było.

6.0/6

IZABELA, Lublin

Świetny wybór by poznać wyspę. Pełna relacja: https://sites.google.com/view/fot-isabelalitwin/fuertaventura

6.0/6

Iwona, Gałków Mały

Widoki super dużo atrakcji do zobaczenia a umiejetnosci kierujacych imponujace.Jest co ogladać .Prawdziwa atrakcja w pigułce.