Opinie klientów o Gran Tour Fuerteventura

5.2 /6
51 
opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jan, Chybie 23.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka ,bogaty program i świetna Pani przewodnik.Miejsca zwiedzane trafnie wybrane ,atrakcyjne i ciekawe

6.0/6

Paweł, Poznań 15.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Odwiedzane miejsca zdecydownie koniecznie trzeba zaliczyć -Ajuy, Betancuria , kozia farma i wydmy . Jeśli chodzi o serwowany w trakcie wycieczki obiad-niekoniecznie polecamy ale doceniamy, ze organizator wycieczki znalazł miejsce aby zaprosić uczestników do stołu. Ogólnie wszystko na plus !

6.0/6

Wiesław, Oleśnica 10.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Program wycieczki atrakcyjny – wspaniałe pejzaże, niezapomniane wrażenia z pobytu w miejscowości Ajuy z czarnym piaskiem na plaży oraz widokami ze skarpy, w zjawiskowym kościele w byłej stolicy Fuerteventury – Betancurii (zwiedzanie odpłatne) oraz powalające na kolana wydmy w Corralejo, a wszystko okraszone w międzyczasie tradycyjnym obiadem kanaryjskim. Serdecznie polecam!

6.0/6

Andrzej, Puławy 21.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Wycieczka udana choć czasowo trochę napięta. Przewodniczka taka jak powinna być na tym miejscu. Kierowca perfekt. Na tych ich krętych drogach między wulkanami niejeden doświadczony kierowca miałby problem. Obiad regionalny smaczny.