Opinie klientów o Gran Tour - fantastyczna wyspa

5.4 /6
32 
opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Sucha Beskidzka 25.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Bardzo fajna wycieczka, dla osób, które chcą zwiedzić wyspę w pigułce. Piękne górskie krajobrazy, trasa krętymi drogami. Pyszny obiad w lokalnej knajpce. Zwiedzanie mini sagrady famila oraz wizyta w fabryce najpopularniejszego rumu na Grand Canarii. Bardzo fajna Pani przewodnik. Gorąco polecam.

6.0/6

Irena, --- 30.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Jestesmy bardzo zadowolone Karnawał niesamowity, wycieczki fakultatywne po wyspie również, plaża i duny w jednym miejscu, trafiliśmy na występy i koncerty. Jest wiele ciekawych miejsc które warto zobaczyć i nawet trzeba jeśli taka okazja

6.0/6

Roman, Kraków 06.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Podróżowałem z niepełnosprawną córką. Pilot i kierowca zadbali o nasz komfort i bezpieczeństwo. Krótko mówiąc zero stresu. Wyprawa jest niepowtarzalna.

6.0/6

Lidia, --- 28.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Niezwykłe odsłony wyspy. Na początek punkty widokowe i wizyta u kanaryjskich górali, u których można kupić lokalne przysmaki z niepowtarzalnym marcepanem, bo to kraina uprawy migdałowców. Potem Arucas i zwiedzanie fabryki rumu (ale bogactwo smaków i sposób ekspozycji trunku) z polską przewodniczką. W trakcie wycieczki zaplanowano posiłek w kanaryjskim stylu w miejscowości Fontales. Tu zachwycają smakiem sery. I na koniec...fontanna - kaskadowa uliczka, po której płynie woda mineralna (Figas). Całość wyłożona barwnymi płytkami ceramicznymi, a w sąsiedztwie tak samo udekorowane ławeczki z lokalnymi pejzażami.