Opinie klientów o Morskie safari

5.1 /6
opinie
Atrakcyjność programu
4.5
Pilot
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof, Białystok

Wycieczka godna polecenia. Możliwość popływania w krystalicznie czystej wodzie, na niedużej głębokości jest opcją w sam raz dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo obiad na statku z przepysznych ryb i owoców morza grillowanych na plyciznach Ocenu Indyjskiego pozostawia niesamowite wrażenia.

6.0/6

Marek, Szczecin

Polecam z całego serca .Znikająca wyspa coś wspaniałego.Pełno rybek i innych ciekawych stworzeń.A na koniec przepyszny poczęstunek.

5.0/6

ANNA MARIA, WARSZAWA

Ogólnie bardzo fajna wycieczka.Jedzenie dobre.Dojście do łódki dość karkołomne,sama łódka mała ,niezbyt wygodna.

3.5/6

Magdalena Maria, Kraków

Jedyną rzeczą która zrobiła wrażenie to znikające wyspy, które są naprawdę piękne oraz super smaczny obiad. Łódź, którą płynęliśmy była dosyć zaniedbana, przeszklone dno, które miało być to mały wycinek w deskach, bardzo brudny, przez który nie dało się wiele zaobserwować - jedynie cienie ryb. Snorkeling w takim miejscu, że gdyby nie rzucany przez panów chleb do wody, to nie byłoby nawet ryb. Dużo lepiej byłoby ten snorkeling zorganizować bliżej wysp, bo tam była piękna przeźroczysta woda. Wycieczka niestety jest o wiele za droga jak na to, co zostało przedstawione.