Opinie klientów o 25 źródeł – najpiękniejsza lewada Madery

6.0 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

TOMASZ, BRZOZA

Piękna wycieczka. Fizycznie nie aż tak wymagająca, można wybrać się z dziećmi choć trochę schodów na trasie jest. Woda płynie a wokół jest zielono. Góry, wodospady, drzewa i ciekawa roślinność.

6.0/6

Janusz Michał, Kraków

Jeśli Madera to nie sposób ominąć Lewady. Jedną z nich jest Lewada 25 źródeł. Z Funchal jedziemy ok. 45min i spacer zaczynamy od wizyty w schronisku Rabacal z opcją zjedzenia czegoś słodkiego i napicia się kawy lub słynnej ponchy. Ruszamy dalej Lewadą Risco do wodospadu, kolejno kierujemy się w stronę 25 źródeł. Trasa łącznie ok 12km. Piękne widoki po drodze i zmienny teren (początkowo asfalt, szuter, kamienie, schody, wąskie ścieżki przy lewadach. Na koniec prawie 1km tunel. Warto ubrać się na cebulkę, zabrać wygodne buty (schody, często śliskie kamienie, tunel częściowo może być zalany wodą). Trasa nie jest mecząca i można delektować się czystym powietrzem. Wycieczka była prowadzona przez lokalne biuro ze świetną przewodniczką p. Anią.

6.0/6

Janina, Chorzów

to najciekawsza wycieczka na dodatek w ulewnym deszczu, po kostki w wodzie wyciekającej z lewad bajkowa przyroda profesjonalna obsługa biura współpracującego z Rb

6.0/6

turystka

Bardzo ładne widoki, pilotka z dużą wiedzą i kulturą osobistą, piękna przyroda, łatwa trasa , tempo i stopień trudności odpowiednie dla każdego wieku.