Opinie klientów o Wyprawa kajakami na rajską plażę Ham Rong

4.6 /6
opinie
Atrakcyjność programu
4.5
Pilot
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Łucja, ---

Kajki zabawa dla wszystkich.Wyprawa kajakami kończy się na pięknej plaży rozgwiazd .Przy zachodzie słońca piasek zamienia kolor na popielato-szary.Nigdzie nie widziałam tak ślicznej plaży.

6.0/6

Ewa, Podłęże

Wypad dla aktywnych ,płyniemy kajakiem na rajską plażę gdzie są rozgwiazdy ,na miejscu można snurkowac, pływać deską, a miłośników opalania leżaki. Na koniec kolacja na plaży którą nas bardzo miło zaskoczyła.

3.5/6

Agata

Niesamowite było pływać kajakiem po morzu (zatoce), w wodzie tak niebieskiej, że rajskiej. Rejs kajakiem krótki, ale tak było w ofercie i na to się zgodziłam przecież. Plaża rozgwiazd. Huśtawka w wodzie, huśtawka na plaży, hamak w wodzie, powalone drzewo pełne uroku, kolacja w lesie, snurkowanie /oglądanie wyłącznie rozgwiazd/. Fotograf w cenie, piękne zdjęcia w oszałamiająco pięknym otoczeniu, przy zachodzącym słońcu. Przewodnik niestety nie wyjaśnił, co będziemy robić, z wyjątkiem kierunku płynięcia kajakiem. Opis oferty też był mało precyzyjny. W sumie to też ma pewien urok, nie wiesz co, gdzie, kiedy😉. Wycieczka na wyciszenie. A to też potrzebne.

3.0/6

Robert, Warszawa

Niestety, plaża nie jest rajska, ot zwyczajna, taka sama ja ta przy hotelu. Dwie dyżurne rozgwiazdy które są okupowane przez dzieci i zachód słońca, taki sam jak na plaży hotelowej.