Złote wrota pustyni

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.2 /6 ( 49 opinii )
Pałace sułtanatu Omanu • Maskat - Meczet sułtana Qaboosa• zamki w Bahli i Jabreen • Dubaj - najdroższe budowle świata • Abu Dhabi - stolica emiratów i największy meczet • pomarańczowe pustynie i luksusowe oazy • souki • opcjonalnie tydzień wypoczynku w Emiratach Arabskich

Terminy i ceny wycieczki 20

Oferta niedostępna w terminie 12.12.2017
Oferta niedostępna
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, lotnisko Okęcie lub Katowice - Pyrzowice, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Emiratów Arabskich (lotnisko w Fudżajra lub Dubaj Al. Maktoum). Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Dubaju lub okolicy. Zakwaterowanie, nocleg. W tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji.

Dzień 2

Po śniadaniu do ogrodów Dubai Miracle Gardens (czynne sezonowo, zwykle od przełomu listopada i grudnia). Następnie skierujemy się ku starym częściom miasta, gdzie przespacerujemy się po pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Wąskimi uliczkami dojdziemy do Muzeum Kawy (możliwość spróbowania parzonej lokalnym sposobem kawy arabskiej), fragmentów murów miejskich oraz odwiedzimy jeden z tradycyjnych domów. Przejdziemy także wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, ktorymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Po południu czas wolny; dla chętnych proponujemy półdniową wycieczkę na pustynne safari (6-os. samochody terenowe, z napędem na 4 koła). W ramach safari m.in.: przejazd samochodami po wydmach, przejażdżka wielbłądem, tatuaże z henny, pokaz tańca brzucha, kolacja z daniami z grilla. Koszt ok. 70 USD. Wieczorem powrót do hotelu w Dubaju lub okolicy na nocleg. W tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji. (Trasa ok. 100 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele o standardzie odpowiadającym ***/**** w ocenie organizatora (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe wszystkie wyposażone są w łazienki z wc, klimatyzację, często TV.
Do dyspozycji gości
Na terenie hotelu restauracja, bar, recepcja, sejf
Wizy
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem, transfery klimatyzowanym autobusem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie: śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: opłat administracyjnych obowiązkowo płatnych na miejscu - ok. 55 USD/os. (wiza do Omanu, opłata wyjazdowa z ZEA); obsługi lokalnych przewodników biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 275 USD/os. bez wycieczek fakultatywnych i wizy omańskiej; płatne obligatoryjnie na miejscu), taksy turystycznej w Dubaju (ok. 18 USD/pokój/pobyt; płatne w hotelu) oraz przy wyborze drugiego tygodnia pobytu (taksa i depozyt) - wysokość taksy i depozytu uzależniona od hotelu i innych wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (5) w systemie rezerwacyjnym (napoje płatne dodatkowo).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/zlote-wrota-pustyni/zakwaterowanie-zea
Depozyty w hotelach (dot. części pobytowej)
Wiele hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pobiera depozyt. Wysokość depozytu uzależniona jest od hotelu. O szczegółach dotyczących wysokości depozytów Klienci zostaną poinformowaniu na miejscu.
Informujemy ponadto, że dopuszczalne są następujące formy uiszczenia depozytu:
1 Blokada środków na karcie kredytowej, odblokowanie następuje przy wykwaterowaniu.
2 Płatność kartą płatniczą, środki zwrócone będą przy wykwaterowaniu w gotówce w walucie lokalnej. 3 Płatność gotówką w USD, EUR lub walucie lokalnej, zwrot przy wykwaterowaniu w walucie lokalnej.
 
 
 
5.2

Ocena ogólna tej wycieczki

5.2
Program wycieczki
5.2
Pilot
5.0
Transport
5.0
Zakwaterowanie
4.8
Wyżywienie
4.4
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.