Opinie klientów o Złote wrota pustyni

5.4 /6
111 
opinii
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.2
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Adam, Włocławek 14.11.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Złote Wrota Pustyni 2.11.22 do 9.11.22

Pan Wojtek jest pilotem, który posiadał olbrzymią wiedzę na temat zwiedzanych krajów. Potrafił tak zapanować nad uczestnikami wycieczki ,że wszyscy dotrzymywali mu kroku. Oby takich pilotów wycieczek było jak najwięcej. Jedna z ciekawszych wycieczek na których była, Polecam .Jest tempo, ąle warto zwiedzić te kraje. anna

6.0/6

Gabriela, KADŁUB 17.02.2015

wycieczka bardzo fajna

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana polecam. To była kolejna nasza wycieczka z tego biura.

6.0/6

MARIUSZ, BIELSKO-BIAŁA 19.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Jedno wielkie WOW, zachwyt i uznanie

Wycieczka podzielona na dwa etapy, pierwszy, to dwa emiraty Abu Dhabi i Dubaj oraz drugi etap z miasta Al Ain do stolicy Omanu Maskatu. Dubaj, modernistyczne, nowoczesne, bezpieczne miasto, wszystko tam jest NAJ , robi bardzo duże wrażenie, ścisłe centrum sprawia wrażenie jak byśmy przenieśli się do przyszłości, wszystko jest tam warte zobaczenia wiec nie szczędźcie pieniędzy na wycieczki fakultatywne. Abu Dhabi, stalica ZEA, bardziej spokojne i ułożone miasto, aczkolwiek rozmach, luksus i przepych robi niesamowite wrażenie szczególnie Pałac Qasr Al Watan oraz Louvre Abu Dhabi. Oman to kwintesencja pustynnego krajobrazu, na całej trasie przejazdu spora ilość Fortów, Najbardziej znane Forty to te w Bahli i Nizwie. Maskat to stalica Omanu z przepięknym Królewskim Teatrem Operowym. Wyjątkowe widoki. Nie znajdziemy tam wysokich budynków jak w Dubaju, postawiono tam na niską zabudowę, ciekawy kształt oraz bryłę budynków, warto również wspomnieć o godnej polecenia plaży Al Qurum beach, dojedziemy tam taxi. Dwa bardzo bogate a zarazem różnorodne kraje, jeden głośny i hałaśliwy a drugi cichy i spokojny, każdy znajdzie coś dla siebie.

6.0/6

Maria 29.11.2017
Termin pobytu: grudzień 2017

Super wycieczka

Wycieczka bardzo udana i program ułożony tak, aby w krótkim czasie zwiedzić i podziwiać wiele ciekawych miejsc. Oman piękny i warty zobaczenia. Pilot naszej grupy Pan Łukasz posiadał ogromną wiedzę i bardzo ciekawie i obszernie nam ją przekazywał. Był bardzo miły, uprzejmy i świetnie zorganizowany.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem