Paryż i Dolina Loary, czyli gdzie bije serce Francji

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Last minute
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Zamki - Chartes, Chambord, Chenonceaux, Cheverny, Blois, Azay-le-Rideau, Amboise • Luwr i Mona Lisa • Wieża Eiffla - 300 m • Katedra Notre Dame i rejs po Sekwanie • Orlean

Terminy i ceny wycieczki 1

1 449 zł
( za osobę / 7 dni )

Data wyjazdu: 01.09.2017

Kalkuluj cenę / Zamów

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Niemcy i Belgię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1250 km.)

Dzień 2

W godzinach popołudniowych przyjazd do Chartes. Zwiedzanie gotyckiej katedry Notre Dame de Chartres, z niesamowitymi witrażami z XIII wieku o łącznej powierzchni 2499 m² oraz z tajemniczym labiryntem – jednym z dwóch zachowanych do dziś w katedrach gotyckich w Europie. Następnie udamy się na spacer po starówce, gdzie zobaczymy m.in. piękne zabytkowe domy z okresu średniowiecza, słynne brukowane schody królowej Berty z XVI w., dawny pasaż nosiwodów oraz najpiękniejszy dom w Chartres. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie. Przejazd na zakwaterowanie w okolicach Chartres.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele ** klasy turystycznej - wszystkie położone na przedmieściach Paryża w pobliżu stacji metra lub RER - (razem 4 noclegów: w dolinie Loary - 3 i w Paryżu - 1). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc, najczęściej telefonem i TV.
Do dyspozycji gości
w hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar
Wyżywienie
śniadania kontynentalne
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar, wc), zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania, program turystyczny j.w., opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, zestawu słuchawkowego Tour Guide, biletów na metro, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjne ceny biletów wstępu: ok. 180 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet, koszt przejazdów: metro, RER ok.10 EUR.
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Komunikaty MSZ
Aktualne przepisy wjazdowe i informacje znajdą Państwo na stronie: http://polakzagranica.msz.gov.pl
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.