Opinie klientów o Adriatik II HB

2.6 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
1.3
Obsługa hotelowa
3.0
Plaża
4.7
Pokój
2.3
Położenie i okolica
3.7
Rezydent
4.5
Sport i rozrywka
1.1
Wyżywienie
3.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Leszek, Boguszów-Gorce 07.10.2021

Warunki w hotelu

Marne jedzenie. Pokój sprzątany raz w tygodniu. Papier zawieszany na klamce do pokoju. Brak toalety na parterze. Rezydenci mało zainteresowani gośćmi.

4.0/6

Dariusz, Nowy Tomysl 24.06.2021

Hotel

Hotel jak Hotel obsługa bardzo.mila

3.0/6

Iwona M 08.07.2021

Nie polecam

Pobyt super ale sam hotel pozostawia wiele do życzenia.

2.5/6

Beata, Warszawa 28.10.2021

Byłoby nawet bardzo dobrze gdyby nie

Pokój a raczej przybudówka, w której zostaliśmy umieszczeni. Otóż, osoby, które nie mają all inclusive (tak jak my-3 osoby) tylko wykupione śniadania i obiadokolacje, lądują (chyba za karę) w drewnianym budynku obok wysokiego betonowego bloku. I naprawdę wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że obok (35 kroków dalej, osobiście mierzyłam) leci autostrada z pn na płd i lokalna droga wzdłuż hotelowego Durres. Okno balkonowe wychodzi wprost na autostradę. W nocy jest tak głośno, że nie da się spać. Miałam stopery w uszach ale nawet to mało pomagało. W środku jest tak jak w domkach letniskowych w Polsce. Schody skrzypią, jak ktoś z sąsiadów wraca późno w nocy to wszystko słychać. Okno nie ma izolacji, nie tłumi w żaden sposób hałasu z autostrady i drogi lokalnej. Na plus, w domkach jest czysto, pościel czysta, działa dobrze klimatyzacja. Brak jest kontaktów, chociażby na to aby podładować 3 telefony, aparat i in. Był sprawny tylko jeden kontakt, a drugi działał po odłączeniu małej lodówki. Personel w hotelu był miły. Jedzenie było dość smaczne.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem