Opinie klientów o Hotel Vivas

2.6 /6
48 
opinii
Atrakcje dla dzieci
1.4
Obsługa hotelowa
2.6
Plaża
3.8
Pokój
3.4
Położenie i okolica
3.7
Rezydent
4.2
Sport i rozrywka
1.8
Wyżywienie
2.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Zbigniew, RZESZÓW 20.02.2024
Termin pobytu: czerwiec 2022

Albania

Wyjazd uważam za udany, hotel czysty , zlokalizowany przy samej piaszczystej plaży, woda w morzu ciepła i czysta, ciekawe wycieczki, Pani rezydent miła i profesjonalna.

6.0/6

Tyszka Aneta 04.08.2021

Hotel Vivas pobyt

Na wstępie spotkaliśmy się z nieposprzątanym pokojem który opuścili poprzedni gości.

6.0/6

Krystyna, Ruda Śląska 17.06.2022

Rewelacyjny

Polecam hotel czysty , ładny , obsługa na wysokim poziomie, blisko do morza , oferta all inclusive Bogata było w czym wybierać śniadania obiady kolacje , napoje ( kawa soki ) przekąski , bar ( wina , raki, piwo oraz gin , do morza blisko leżaki na miejscu dla gości , wyjazd z dzieckiem oceniam na 5+ plac zabaw na terenie hotelu oraz prywatny basen ,

6.0/6

Marlena, Katowice 24.07.2022

Udany pobyt

Hotel Vivas jest dosyć przyjemnym miejscem wypoczynku. Jego atutem z pewnością są: bliski dostęp do morza i okolicznych sklepów. Pokój, który otrzymaliśmy był z mniej atrakcyjnym widokiem na miasto i wewnętrzny parking, jednak nie przeszkadzało nam to. Pokój i łazienka był czysty, ze sprawną klimatyzacją. Obsługa sprzątająca na życzenie mogła codziennie utrzymywać porządek. Sam hotel ma dobry zasięg wifi. Obsługa hotelowa miła - można się dogadać po angielsku. Jeśli chodzi o jedzenie i zaopatrzenie baru. Wybór jedzenia był niewielki, jednak każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedzenie smaczne, ale dosyć tłuste. Brakowało mi więcej zdrowszych potraw przyrządzonych inaczej niż w oleju i w sosach. Drażniła też momentami obsługa restauracji, która czasami za bardzo śpieszyła się z zabraniem talerza z przed nosa po skończonym posiłku. Jednocześnie nie dbali o czystość pustych już stolików (przetarcie z resztek jedzenia, czy okruszków). W barze podstawowe napoje i lokalne alkohole. Na pochwałę zasługują również rezydenci z biura podróży. Dobrze wywiązywali się ze swoich obowiązków. Miasto wokół hotelu pełne marketów. Poza tym wybijała się na widok bieda. Dużo bezdomnych psów. Polecamy wybrać się na wycieczki ponieważ krajobrazy Albanii są piękne. Plaża hotelowa pełna parasoli i leżaków - bez problemu z miejscami. Woda czysta i ciepła. Basen hotelowy mały - nie korzystaliśmy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem