Opinie klientów o Andorra Fenix Hotel (ex. Golden Tulip Andorra Fenix)

5.5 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
6.0
Obsługa hotelowa
5.8
Pokój
5.7
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
5.8
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

LN 08.02.2023

Rekomenduję

Chyba najlepszą rekomendacją hotelu i udanego wypoczynku będzie stwierdzenie, że chętnie powtórzę go w przyszłym roku. Bardzo dobrze zorganizowany wyjazd. Hotel ładny, pokoje czyste, świetne położenie przy głównym deptaku handlowym i przystanku autobusowym. Wyżywienie smaczne i z wystarczającym wyborem potraw.

6.0/6

IWONA 29.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Wyjazd na narty

Polecam Hotel Andorra Fenix. Wygodne, czyste pokoje i łazienki. Smaczne śniadania i obiadokolacje. Darmowy transport do gondoli. Przy głównej ulicy ze sklepami i restauracjami.

6.0/6

Andrzej, Dębno 07.03.2022

narty

Dzień dobry, dobra lokalizacja hotelu pozwalała na korzystanie z nart i zwiedzania miasta. Po za tym transfer na narty odbywał się w dogodnych godzinach.

4.0/6

ANDRZEJ, STALOWA WOLA 12.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

W sumie dodreze

Zalety : w centrum, wszędzie blisko, hotel zapewnia dowóz do Encamp, bezpłatnie . Trzy terminy rano i trzy terminy powrotne. Basen i sauna ( sucha ) na 6 piętrze. Koszt 7 euro/osoba. śniadania w porządku, bogaty wybór Wady : pokoje choć niezłe to ciemne, okna wychodzą na sąsiednią ścianę. Brak zestawu do parzenia herbaty. I największy problem to obiadokolacje. Powinny być o 19.30 ( tak jest w ofercie ) a są o 20.00. Są serwowane do stolika . Zakąska (zupa) , danie główne i deser. Żadnych sałatek. Danie główne to cienki kawałek wołowiny plus ziemniaki pure ( najczęściej ). Deser to jakieś ciastko lub lody. W sumie jednak lekki plus.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem