Azory i Madera - wyspy zielone, wyspy szczęśliwe

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Azory i Madera • trekking: Sete Cidades i lewada 25 Fontes • wulkany, gejzery i źródła geotermalne • jedyna w Europie plantacja herbaty • lasy wawrzynowe Madery • trzy stolice: Lizbona, Funchal i Ponta Delgada

Terminy i ceny wycieczki 8

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl. Przelot do Lizbony (możliwa przesiadka w jednym z portów europejskich. Po przylocie transfer do hotelu w okolicach Lizbony. W tym dniu nie ma obiadokolacji.

Dzień 2

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Lizbonie i wylot na Azory, na wyspę Sao Miguel. Archipelag Azorów stanowi 9 wysp wulkanicznych, z których największą jest właśnie Sao Miguel. Po przylocie transfer do stolicy Azorów Ponta Delgada i spacer uliczkami miasta (brama miejska, kościoły, fort). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele ***/**** (kategoria lokalna) położone poza zwiedzanymi miastami. Pokoje: 1-, 2-, 3 - osobowe, przy czym w pokoju 3-osobowym najczęściej znajduje się łóżko małżeńskie i pojedyncze jako dostawka. Wszystkie pokoje z łazienkami.
Wyżywienie
Wyżywienie śniadania kontynentalne i serwowane obiadokolacje.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przeloty samolotami rejsowym, opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub busem, 8 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie zgodnie z programem, program turystyczny j. w., opiekę polskiego pilota podczas objazdu oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide, napiwków dla kierowców – ok. 150 Eur/os (płatne jako pakiet u pilota na miejscu), w tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy). Ponadto cena nie obejmuje podatku turystycznego w hotelach w Lizbonie (ok 2 EUR/os/dzień) oraz na Azorach i Maderze (ok. 1 EUR/os/dzień), dodatkowych posiłków, napojów do posiłków oraz wydatków osobistych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Portugalii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon